10 فیلم عالی که کریسمس 2012 اکران می‌شوند (+عکس)
سال نو با شور و نشاط همراه است و تعطیلات زمان خوبی برای فیلم دیدن است. کریسمس امسال همه نوع فیلم برای سلیقه های مختلف اکران می‌شود.....

فیلم های کریسمس 2012


10. آلوین و سنجاب ها: Chipwrecked

آلوین و سنجاب ها
16 دسامبر بچه ها و خانواده هایشان آلوین، ‌سیمون و تئودور را همراه با دیو و Chipettes خواهند دید که اوقات خوشی را در یک سفر دریایی کنار دریا می‌گذرانند و آنجا را تبدیل به یک مکان مناسب برای رقص و آواز می‌کنند. نقطه عطف داستان فیلم جایی است که 6 سنجاب در این سفر دریایی آواره شده و در یک جزیره بیابانی کوچک تنها می‌شوند.

9. تاریک ترین ساعت

تاریک ترین ساعت
وقتی که بیننده ها از جهان های دیگر به زمین هجوم آورده و تمام انواع انرژی که در ماشین ها، هواپیماها و ساختمان های مجهز همراه با زندگی انسان ها، گیاهان و حیوانات را نابود می‌کنند؛ یکی از تاریک ترین ساعت های زمین فرا می‌رسد. خصوصا در مسکو که فیلم جریان دارد 5 دوست با هم متحد می‌شوند تا در برابر یک دشمن ناشناس پیروز شده و مدافعات آنها را خراب کنند.

8- ما یک باغ وحش خریدیم

ما یک باغ وحش خریدیم
چگونه به خانواده تان یک فرصت جالب می‌دهید؟ برای یک پدر او ترتیبی می‌دهد که به زندگی اش جلوه تازه ای بدهد او دو فرزندش را برای زندگی به یک باغ وحش می‌برد تا برای بالا بردن شهرت و افتخار تلاش کند. این خانواده با عشق در کنار هم زندگی کرده و از کمک کارکنان باغ وحش استفاده می‌کنند تا هم بر چالش های خانوادگی شان غلبه کرده و هم نیازهای حیواناتی که در این مکان پناه گرفته اند را برطرف کنند.

7- ماجراجویی های تن تن: راز اسب تک شاخ

- ماجراجویی های تن تن: راز اسب تک شاخ
در «راز اسب شاخدار»‌ یک شخصیت بدجنس به نام ایوان ایوانوویچ ساخارین با بازی کریگ اعتقاد دارد گنجینه‌ای ربوده ‌شده متعلق به گروهی از دزدان دریایی که با یک کشتی اسرارآمیز به نام «اسب تک شاخ» سفر می‌کردند، پیش تن تن است.
تن تن ناچار می‌شود به همراه سگ خود میلو فرار کند و با کمک کاپیتان هادوک (با بازی سرکیس) «اسب تک شاخ» را پیدا کند.

6- دختری با خالکوبی اژدها

دختری با خالکوبی اژدها
ژورنالیستی به نام Mikael Blomkvist در جستجوی زنی است که حدود 40 سال پیش ناپدید شده، او چیزهایی بیشتر از یک شخص گمشده کشف می‌کند. مهم تر از آن با کمک یک هکر کامپیوتر آنها درگیر رازهایی می‌شوند، آنها رازها را مخفی می‌کنند اما درعین حال تاسیسات قضایی ای که پشت صحنه وجود دارد را لو می‌دهند و از جنبش های متفاوتی که ارتباط مردم و دولت هستند استفاده می‌کنند.

5- تعمیرکار، خیاط، سرباز، جاسوس
تعمیرکار، خیاط، سرباز، جاسوس
سرویس امنیت سری بریتانیا درگیر مساله mole  مظنون با تشکیلاتش است، بدون اینکه به بیشتر مامورانش اطلاعاتی داده باشد. شما «کنترل» رئیس گروه و «اسمایلی» یک مامور تحقیقاتی را می‌بینید که به عمق قضایا رفته و رازهایی که درنهایت به یک جاسوس روسی می‌رسد را کشف می‌کنند. وجود چنین مدرکی باعث شکست خوردن یک عملیات در بوداپست می‌شود.

4- فوق‌العاده بلند و بیش از حد نزدیک

فوق‌العاده بلند و بیش از حد نزدیک
زندگی اسکار اسچل 9 ساله علی رغم سن کم قرار است متحول شود. او مخترع، طراح، متخصص فیزیک نجومی، یک صلح جو و بازیکن تامبورین می‌شود. والدین اسکار خصوصا پدرش خیلی روی او حساب می‌کنند. اسکار در حمله تروریستی 11 سپتامبر پدرش را از دست می‌دهد، او کلیدی پیدا می‌کند که بازکننده رازی است که در قلب نیویورک اتفاق افتاده است و شروع کننده سفری می‌شود که زندگی تعداد زیادی از مردم را تغییر می‌دهد.

3- اسب جنگی

اسب جنگی
فیلمی‌از کارگردان بزرگ سینما استیون اسپیلبرگ، او با فیلم دیگری آمده تا دیدگاه شما راجع به دوستی، عشق و صداقت را تغییر دهد. اسب جنگی درمورد مرزهایی است که بین یک مرد و اسبش وجود دارد، جدایی آنها در میانه جنگ جهانی اول و در مورد اینکه چگونه این اسب زندگی مردم زیادی که این مرد کمکشان کرده بود را تغییر می‌دهد. او با دلاوران بریتانیایی، سربازان آلمانی و حتی یک کشاوررز فرانسوی ملاقات می‌کند و سفرش را در سرزمینی پایان می‌دهد که هیچ انسانی ندارد.

2- شرلوک هلمز: بازی سایه ها

شرلوک هلمز: بازی سایه ها
در بازی سایه ها تیم شرلوک هلمز و دکتر جان واتسون در پی خنثی کردن نقشه بدترین دشمنشان پرفسور موریارتی هستند این راه را با برادر هلمز Mycroft و یک کولی فرانسوی طی می‌کنند.

1. Mission: Impossible Ghost Protocol
 

ما «اتان هان» و تیم IMF را دیده ایم که غیرممکن ترین ماموریت ها را به انجام می‌رسانند و به موفقیت های دشواری نائل می‌شوند. به هرحال وقتیکه به خاطر شکستشان در حفظ کردن امنیت کرملین گروه قرار است تعطیل شود همه چیز تغییر می‌کند. به دلیل نداشتن رهبری هانت به خاطر پاک کردن نام گروه IMF گروه جدیدی تاسیس می‌کند.
تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ