سلبریتی هایی که ازدواج شان مصلحتی بود + از بریتنی اسپیرز تا کیم کارداشیان
 در برخی موارد ستارگان تنها برای شهرت بیشتر، پول بیشتر و در معرض چشم عموم بودن بیشتر با فرد خاصی ازدواج می کنند. در این مطلب می‌خواهیم شما را با برخی از ستاره‌هایی آشنا کنیم که به پول پرستی در ازدواج متهم شده اند.

انگیزه ای غیر از عشق برای ازدواج ستارگان

ثروتمند دوست دارد ثروتمندتر شود و این موضوعی است که بارها و بارها ثابت شده است. در این میان ستارگان نیز برای رسیدن به شهرت و ثروت ممکن است دست به هر کاری بزنند. در حالی که دیدن این که ستارگان سینما نیز بالاخره زندگی تشکیل داده و ازدواج می کنند بسیار خوشایند است اما گاهی ممکن است انگیزه های آن ها از این کار کمی مشکوک و حتی ناخوشایند و ریاکارانه باشد. در برخی از موارد این ستارگان تنها برای شهرت بیشتر، پول بیشتر و در معرض چشم عموم بودن بیشتر با فرد خاصی ازدواج می کنند. حتی در مواردی که این ستاره ها خود ثروتمند باشند نیز ممکن است به داشتن ثروت بیشتر مشتاق باشند. البته برخی ستارگان نیز می گویند که به خاطر عاشق شدن ازدواج کرده اند اما دیگران آن ها را به داشتن انگیزه هایی غیر از عشق برای ازدواج متهم می کنند. این اتهامات ممکن است درست و یا نادرست باشند اما در برخی موارد به نظر می رسد که حساب بانکی طرف مقابل باعث جذب ستارگان داستان ما شده است. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با برخی از این ستاره ها آشنا کنیم که به پول پرستی در ازدواج متهم شده اند.

ازدواج بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین

وقتی که کوین فدرلین و بریتنی اسپیرز در سال 2004 با هم نامزد شدند، فدرلین یک رقصنده نسبتاً گمنام بود که همسرش، شار جکسون، را با یک بچه رها کرده بود. در واقع در آن دوران جکسون بچه دومشان را در شکم داشت. بعد از چند ماه نامزدی، فدرلین و اسپیرز ازدواج کردند، صاحب دو فرزند پسر شدند و در نهایت 2 سال بعد از هم جدا شدند. اسپیرز بعدها از ازدواج با فدرلین با عنوان «بزرگترین اشتباه» زندگی اش یاد کرده اما به خاطر دو پسرش از او تشکر نمود.

 بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین

بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین

در همین حین، فدرلین که با همسر کنونی اش، ویکتوریا پرینس، نیز صاحب دو فرزند دیگر شده است و در کل 6 فرزند از 3 زن مختلف دارد، ماهانه بیش از 20.000 دلار کمک مالی بابت حمایت همسری از جانب اسپیرز دریافت می کرد تا این که در سال 2013 بار دیگر ازدواج کرد. البته این مبلغ جدای از مبلغ 15.000 دلاری بود که بابت نگهداری از فرزندان مشترکشان به وی پرداخت می شد. ظاهراً این روزها فدرلین درخواست مبالغ بیشتری دارد. اسپیرز مبلغ کمک مالی خود به فدرلین بابت نگهداری از فرزندانشان را به 20.000 دلار در ماه افزایش داده است اما فدرلین می گوید که اسپیرز باید پول بیشتری بپردازد و در واقع آن را به 40.000 دلار در ماه افزایش دهد. اما اسپیرز با این درخواست مخالفت کرده و از فدرلین خواسته که برای هزینه های مالی خود برنامه ریزی بهتری داشته باشد.

 ازدواج پل مک کارتنی و هیثر میلز

هیثر میلز قبل از ازدواج با پل مک کارتنی در سال 2002 یک مدل بریتانیایی تقریباً گمنام بود. در حالی که عضو سابق گروه بیتلز در طول دوران ازدواج، ظاهراً همسر خود را می ستود اما به نظر می رسید که میلز از ازدواج با او اهداف و انگیزه های دیگری داشت و این موضوع هنگام جدایی پرسروصدای آن ها مشخص شد. وقتی که این دو پس از 4 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، میلز بسیار شفاف اعلام کرد که از توافقات مالی انجام گرفته برای جدایی از مک کارتنی رضایت ندارد.

پل مک کارتنی و هیثر میلز 

پل مک کارتنی و هیثر میلز

بر اساس ادعاها وی درخواست دریافت مبلغ 250 میلیون دلار از همسر مشهور خود داشت اما تنها 33 میلیون دلار پول نقد، 15 میلیون املاک و سالانه 70.000 دلار برای بزرگ کردن دخترشان بئاتریس به اضافه مبالغی برای استخدام پرستار بچه و هزینه مدرسه خصوصی دریافت کرد. میلز در مورد شرایط مصالحه چنین گفته است:" همه می دانند که او بیش از این [1.6 میلیارد دلار] ثروت دارد". علاوه بر این وی گفته است با این شرایط، در حالی که دخترشان مجبور است از هواپیماهای درجه دو استفاده کند، پدر او به راحتی سوار خطوط هوایی درجه یک می شود.

ازدواج هالی بری و گابریل آبری

به نظر می رسد بسیاری از روابط عاشقانه هالی بری با جدایی دردناک همراه است اما در این میان جدایی او بعد از زندگی مشترک طولانی با گابریل آبری که یک مدل کمتر شناخته شده بود از همه موارد قبلی سخت تر و پردردسرتر انجام گرفت. بعد از جدایی، قاضی دستور داد که هالی بری 16.000 دلار در ماه بابت نگهداری از دخترشان، نحله، به آبری بپردازد. در نوامبر سال 2014، رسانه ها گزارش دادند که هالی بری درخواست کرده که مبلغ پرداختی اش به آبری به ماهانه 3.800 دلار کاهش یابد زیرا به ادعای او، همسر سابقش از این کمک مالی تنها برای تامین هزینه های دخترشان استفاده نکرده و بسیاری از هزینه های خود را نیز از همین کمک پرداخت می نماید تا دیگر نیازی به کار کردن نداشته باشد.

 هالی بری و گابریل آبری

هالی بری و گابریل آبری

اما آبری ادعا کرده که بعد از درگیری با الیور مارتینز، نامزد بعدی هالی بری، در سال 2012 و صدمه ای که به صورت او وارد شده دیگر نمی تواند در حرفه مدلینگ برای خود کاری دست و پا کند. اگر چه آبری ادعا کرده بود بهبود صدمات وارده به صورت او 6 ماه طول کشیده اما گفته می شود که وی تنها 6 هفته بعد سلامت کامل خود را بدست آورده بود. برخی از هزینه های ماهیانه دیگر آبری که بری آن ها را متقبل کرده بود عبارتند از: ماهانه 740 دلار برای هزینه باشگاه، ماهانه 940 دلار برای لباس، ماهانه 700 دلار برای بیمه سلامت، ماهانه 1.975 دلار برای هزینه های خودرو و ماهانه 1.100 دلار برای مبلمان و وسایل الکترونیکی. هزینه های نحله نیز جداگانه فهرست بندی شده بودند.

ازدواج سایمون کاول و لارن سیلورمن

لارن سیلورمن ظاهراً همسر محبوب سایمون کاول به نظر می رسد اما شروع رابطه آن ها بسیار بد بود. در ابتدا لارن با اندرو سیلورمن که بهترین دوست کاول بود زندگی می کرد اما لارن به شوهرش خیانت کرده و با کاول وارد رابطه شد و از او نیز دارای یک فرزند پسر به نام اریک شد. از این بدتر اینکه لارن تنها بعد از حاملگی و گذشت یک دهه از ازدواجش با سیلورمن، پرده از رابطه خود با کاول برداشت و بدین ترتیب دریافت 4 میلیون دلار از شوهر خود بابت مهریه و نفقه را تضمین کرد.

 سایمون کاول و لارن سیلورمن

سایمون کاول و لارن سیلورمن

البته در نهایت به دلیل خیانت به شوهر، وی تنها نصف این مبلغ را دریافت کرد. برخی منابع خبری نیز ادعا می کردند که سیلورمن علاوه بر پول و ملک، شیفته شهرت نیز بود و اکنون پس از ازدواج با کاول ادعا می کند که کنترل و مسئولیت همگی دارایی های او را در چنگ خود دارد. برخی دیگر نیز ادعا می کنند که سیلورمن از کاول خواسته او را به یک ستاره دنیای ریالیتی شو تبدیل کرده و می خواهد یک برنامه تلویزیونی مانند برنامه کارداشیان ها داشته باشد.

ازدواج مل گیبسون و اوکسانا گریگوریوا

مل گیبسون نزدیک به 30 سال با همسرش، رابین، زندگی کرد بدون اینکه توافقی در زمینه مهریه و نفقه وجود داشته باشند. از این رو وقتی که در سال 2009، گیبسون همسر خود را به خاطر یک موزیسین روسی به نام اوکسانا گریگوریوا رها کرد، رابین توانست نیمی از ثروت این بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار را که در حدود 850 میلیون دلار برآورد شده بود به خانه ببرد. از بخت بد گیبسون، ازدواجش با گریگوریوا بسیار کوتاه و پرتنش بود. همسر جدیدش او را به خشونت خانوادگی متهم کرده و دعوای سخت و طولانی بین این دو برای بدست اوردن حضانت دخترشان، لوسیا، درگرفت.

 مل گیبسون و اوکسانا گریگوریوا

مل گیبسون و اوکسانا گریگوریوا

در سال 2011، گریگوریوا توانست به مصالحه با گیبسون برای جدایی دست یابد که بر اساس آن گیبسون 750.000 دلار پول نقد به وی پرداخت کرده و خانه ای نیز در اختیار او و دخترش قرار می داد که تا سن 18 سالگی لوسیا می توانستند در آن زندگی کنند. البته گریگوریوا قبلاً پیشنهاد 15 میلیون دلاری گیبسون را رد کرده بود. در ژانویه 2013، گریگوریوا از وکیل خود شکایت کرد زیرا وی را در پذیرفتن پیشنهاد 750.000 دلاری که از نظر او مبلغی بسیار کمتر از توافق های اولیه بود مقصر می دانست. علیرغم دریافت این مبلغ هنگفت اما به نظر می رسد که گریگوریوا دچار مشکل مالی شده و در سال 2015 اعلام ورشکستگی کرد. سال 2017 نیز فاش شد که یک شرکت حسابرسی که در زمان دعوای حقوقی بین گریگوریوا و همسر مشهورش توسط او استخدام شده بود به دلیل پرداخت نکردن هزینه ها از وی شکایت کرده و درخواست دریافت 108.000 دلار غرامت نموده است.

ازدواج جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

بعد از جدایی از نیک لاچی، جسیکا سیمپسون با مردان متعددی وارد رابطه شد که هر یک به اندازه خود ثروت داشتند که از آن میان می توان به آدام لوین، جان مایر و تونی رومو اشاره کرد. سپس او با اریک جانسون آشنا شد که یک بازیکن سابق راگبی و در آن زمان بیکار بود. به نظر می رسید تنها دلیل وی برای ازدواج با سیمپسون ثروت 150 میلیون دلاری این مدل و خواننده سرشناس بوده است. این دو قبل از ازدواج در سال 2014 صاحب دو فرزند شدند.

جسیکا سیمپسون و اریک جانسون 

جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

گفته می شود که در تمام دوران رابطه آن ها، جانسون بیکار بوده و هیچ برنامه ای برای پیدا کردن شغل نداشت و تنها کار او شوهری کردن برای خانم سیمپسون بود. همچنین ادعا شده که اولویت اصلی سیمپسون، فرزندان و آینده مالی آنهاست و نه جانسون. او تنها نان آور خانه است و در صورت جدایی باید مبالغی را نیز به جانسون بپردازد. البته گفته می شود که این دو قبل از ازدواج توافق کرده اند که در صورت جدایی باید به سیمپسون نفقه و کمک هزینه پرداخت شود.

ازدواج کیم کارداشیان و کریس هامفریز

نمی خواهیم در مورد این صحبت کنیم که کیم کارداشیان به خاطر پول با کانیه وست ازدواج کرده است اما از ازدواج کوتاه مدت 72 روزه اش با کریس همفریز که یک بازیکن بسکتبال شناخته شده بود درآمد قابل توجهی داشت. بر اساس مدارک دادگاه، کارداشیان پس از جدایی از همفریز بیش از 2 میلیون دلار دریافت کرد که 1.1 میلیون دلار آن بابت عکس های مراسم عروسی این دو بود که به مجله People فروخته شد. 90.000 دلار نیز بابت جشن طلاق در کافه ای در لاس وگاس و یک میلیون دلار دیگر نیز بابت پخش تلویزیونی مراسم عروسی شان.

 کیم کارداشیان و کریس هامفریز

کیم کارداشیان و کریس هامفریز

در مورد ازدواجش با وست، کارداشیان از تجربه ای که در ازدواج سابقش بدست آورده بود بهترین استفاده را کرد و تا جایی که می توانست کمترین هزینه ها را متقبل شد. گفته می شود در عروسی با وست وی بیش از 21 میلیون دلار درآمد داشت و تمامی هزینه های مراسم این دو نیز توسط برندهای مختلف متقبل شد.

ازدواج میراندا کر و رابطه با مردان ثروتمند

به نظر می رسید که میراندا کر علاقه شدیدی به اورلاندو بلوم دارد و زمانی که این دو با هم رابطه داشتند همه بر این باور بودند که عشق کر به بلوم واقعی و خالصانه است اما اتفاقاتی که بعد از جدایی این دو رخ داد نشان داد که عشق واقعی او شاید پول باشد. بعد از اعلام جدایی این دو، کر که گفته می شد بیش از 45 میلیون دلار ثروت دارد با یک میلیاردر به نام جیمز پیکر وارد رابطه شد. بعد از بهم خوردن رابطه این دو، کر با یک میلیاردر مالزیایی به نام جیهو لو به مدت یک سال رابطه داشت که در این مدت حدود جواهرآلات متعددی به ارزش 8 میلیون دلار از او هدیه گرفت. البته گفته می شود که به دلیل تخلفات مالی این میلیاردر مالزیایی، کر مجبور شده است تمامی این جواهرآلات را به مامورین دولتی تحویل دهد.

 میراندا کر و رابطه با مردان ثروتمند

میراندا کر و رابطه با مردان ثروتمند

او بعدها به سراغ ایوان اشپیگل، موسس و مدیرعمل اسنپ چت رفت که ظاهر بسیار ساده ای داشت و ثروت او بیش از 2.1 میلیارد دلار برآورد می شد. آن ها در جولای 2016 اعلام کردند که نامزد شده اند و قبل از ازدواج در ماه می 2017 اشپیگل توافقی را با کر امضا کرد که به موجب آن در صورت جدایی، چیزی به کر پرداخت نخواهد شد. در نوامبر 2017 اعلام شد که این دو انتظار اولین فرزندشان را می کشند. در فوریه 2018، اعلام شد که اشپیگل سال گذشته بیش از 636 میلیون دلار درآمد داشته است. اما بعد از درگیری خانوادگی ریحانا و کریس براون در مارس 2018، ارزش سهام اسنپ چت به شدت کاهش یافت. باید دید که رابطه این دو پس از این فراز و فرودهای مالی به کجا می کشد.

بیشتر بدانید : ستاره‌های هالیوود که در دوران نوجوانی ازدواج کردند + عکس

بیشتر بدانید : عاشقانه ترین رابطه های سلبریتی های هالیوود/ از جرج کلونی تا کیم کارداشیان

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که علی رغم خیانت همسر به زندگی شان ادامه دادند + تصاویر

بیشتر بدانید : ازدواج این زوج های هالیوود در خفا انجام شد!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
semorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir