محبوب ترین فیلم های هالیوود/ از جنگ ستارگان تا شکستن از درون + تصاویر
در این مقاله جدیدترین فیلم های سینمایی که صدر باکس آفیس را در اختیار دارند مورد بررسی قرار گرفته است

پربیننده ترین فیلم های سینمایی

در این مقاله جدیدترین و محبوب ترین فیلم های سینمایی که صدر باکس آفیس را در اختیار دارند مورد بررسی قرار گرفته است.

فیلم سولو-داستانی از جنگ ستارگان 

فیلم سینمایی سولو-داستانی از جنگ ستارگان در دومین هفته از اکران خود در سینماهای امریکای شمالی با فروشی معادل 29.3 میلیون دلار توانست صدر باکیس آفیس را تصاحب کند.

سولو-داستانی از جنگ ستارگان
سولو-داستانی از جنگ ستارگان

امیلیا کلارک، آلدن ارنرایک، دونالد گلاور، وودی هارلسون، و تندی نیوتونا جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان به ایفای نقش پرداخته اند.

بیشتر بدانید : بهترین فیلم های هالیوود در سال 2018/ از شب بازی تا رشته خیال + تصاویر

این فیلم داستانی فرعی از مجموعه های اصلی جنگ ستارگان است که هم اکنون نسخه هشتم آن در جهان رکوردهای مختلفی در گیشه را جابجا کرده است.
فیل لرد، کریس میلر، و ران هاوارد به صورت مشترک نگارش فیلمنامه اثر را بر عهده داشته و در ران هاوارد به تنهایی کارگردانی اثر را انجام داده است.
فیلم سینمایی "سولو: داستانی از جنگ ستارگان" اکران بین المللی خود را از 25 می 2018 در سینماهای امریکای شمالی آغاز کرده است.

فیلم ددپول 2

"ددپول 2" با بازی "رایان رینولدز" یکی از پرفروش ترین آثار ابرقهرمانی هالیوود این روزها در سومین هفته از اکران خود با فروشی معادل 23.3 میلیون دلار رتبه دوم باکس آفیس شد.

ددپول 2
ددپول 2


نسخه دوم فیلم سینمایی "ددپول" به کارگردانی "دیوید لیچ" یکی از خبرسازترین فیلم‌های سال 2018 به حساب می‌آید.

این فیلم در ابتدا با دعوا و جنجال بین "رایان رینولدز" و کارگردان قبلی فیلم شروع شد و قدرت بازیگر هالیوودی باعث شد تا مسئولین کمپانی کارگردان اثر را عوض کنند.

مونرا باکین، جاش برولین، رایان رینولدز، تی جی میلر، برینا هلیبرند و کاران سونی از جمله بازیگرانی هستند که در "ددپول 2" نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم سینمایی رفاه

فیلم سینمایی رفاه به کارگردانی "بالتازار کورماکور" توانست در اولین هفته اکران خود فروشی مناسب داشته و رتبه سوم باکس آفیس هالیوود را از آن خود نماید.

رفاه
رفاه

این فیلم که رقبای سرسختی را پیش روی خود می دید توانست در نخستین هفته از اکران با فروشی معادل 11.5 میلیون دلار بالاتر از "اونجرز 3" سوم شود. شایلین وودلی، سم کلافین، گریس پالمر، جفری توماس، الیزابت هاثرون، لونا کمپبل، زک برسفورد و سایلا تونکا از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم براساس یک داستان واقعی ساخته شده و درباره زوجی است که گرفتار یکی از مهیب ترین طوفان های تاریخ می شوند.

فیلم اونجرز - جنگ بی نهایت

فیلم سینمایی "اونجرز 3" یا با نام فارسی "انتقام جویان - جنگ ابدیت" که از جمعه 27 آوریل اکران خود را آغاز کرده ششمین هفته اکران خود در سینماهای امریکا را با فروشی معادل 10.4 میلیون دلار پشت سر گذاشت تا به رتبه چهارم جدول فروش امریکا سقوط کند.

اونجرز- جنگ بی نهایت
اونجرز- جنگ بی نهایت

در این فیلم بازیگرانی هم‌چون رابرت داونی جونیور، جاش برولین، مارک روفالو، تام هیدلستون، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر، کریس پرت، الیزابت اولسن، سباستین استن، بندیکت کامبربچ، پل بتانی، ساموئل ال. جکسون، کوبی اسمالدرز، بندیکت وانگ، زویی سالدانا، کارن گیلان، وین دیزل، دیوید باتیستا، پام کلمنتیئف، اسکارلت جوهانسون، بنیسیو دل تورو و تام هالند ایفای نقش می‌کنند. در جنگ ابدیت، انتقام‌جویان به نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس مقابله کنند.

فیلم سینمایی "انتقام جویان جنگ ابدیت" به کارگردانی "برادران روسو" ۴ می ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
این فیلم دنباله‌ای بر فیلم‌های انتقام‌جویان (۲۰۱۲) و انتقام‌جویان: عصر اولتران (۲۰۱۵) محسوب می‌شود و همچنین نوزدهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود.
 

فیلم سینمایی باشگاه کتاب

فیلم سینمایی "باشگاه کتاب" به کارگردانی "بیل هولدرمن" در سومین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی 6.58 فروخت تا پنجم هالیوود شود.

این فیلم داستانی نسبتاً کمدی و خانوادگی را مطرح می کند. در این فیلم چهار دوست قدیمی پس از اینکه کتاب "پنجاه سایه خاکستری" را مطالعه می کنند، زندگی شان برای همیشه تغییر می کند و ترجیح می دهند مسیر تازه ای را برای ادامه انتخاب کنند.

باشگاه کتاب
باشگاه کتاب

جین فوندا، دایان کیتون، کندیک برگن، ماری استین برگ، اندی گارسیا، کرک نلسون، آلیشیا سیلوراستون، دن جانسون، ریچارد دریفوس و کیت استلتون از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی "باشگاه کتاب" به ایفای نقش پرداخته اند.

ارین سیمس فیلمنامه نویس مطرح هالیوودی در کنار "بیل هولدرمن" نگارش فیلم "باشگاه کتاب" را بر عهده داشته و کمپانی پارامونت ساخت این اثر سینمایی را انجام داده است.
این فیلم نخستین تجربه کارگردانی بیل هولدرمن محسوب می شود. این کارگردان پیش از این در مقام نویسنده و تهیه کننده در هالیوود فعالیت داشته و حال باید دید فیلم وی با حضور بازیگران بزرگی همچون جین فوندا و دایان کیتون چه بازتاب هایی خواهد داشت.

 فیلم به روز رسانی

 فیلم سینمایی "به روز رسانی" به کارگردانی "لیگ وانل" در اولین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی یا فروشی معادل 4.5 میلیون دلار ششم شد.

فیلمنامه این فیلم در ژانر جنایی؛ اکشن و هیجان آور توسط لیگ وانل نوشته شده و کمپانی پارامونت پیکچرز ساخت، تهیه و تولید ان را بر عهده داشته است. این فیلم جهان آینده را نشان می دهد که در شهری تمام رفتارهای مردم تحت کنترل است اما بعد از گذشت زمان مردی به نام گری از تمامی قوانین تختی کرده و انقلابی بزرگ را ایجاد می کند. انقلابی که تمام ساختار خشک آن شهر را می شکند.

به روز رسانی
به روز رسانی

لوگان مارشال گرین، هریسون گبلرتسون، لیندا کراپر، بتی گابریل، ریچارد کاثرون، ساشین جوب، بندیکت هردیت و رز کمپبل از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی "به روز رسانی" به ایفای نقش پرداخته اند. لیگ وانل کارگردان این فیلم پیش از این در پروژه های بزرگی همچون اره، روح، شیاطین همکاری داشته و فیلم به روز رسانی دومین تجربه کاری او محسوب می شود.

فیلم سینمایی پایه مهمانی

فیلم سینمایی "پایه مهمانی" به کارگردانی "بن فالکون" در چهارمین هفته از اکران بین المللی خود با فروشی معادل 3.5 میلیون دلار رتبه هفتم باکس آفیس را به دست آورد.

این فیلم روایت زنی خانه دار است که بعد از سالها وقتی شوهرش به مسافرت می رود دوستان دوران دبیرستان خود را برای مهمانی دعوت می کند اما آنها بدون توجه به وضعیت خانه همه چیز را خراب کرده و خانه را خراب می کنند.

پایه مهمانی
پایه مهمانی

ملیسا مک‌کارتی، جیلیان جیکوبز، مایا رودولف، جولی بوون، مت والش، مالی گوردون، استیون روت، جکی ویور از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

بن فالکون کارگردان فیلم و "ملیسا مک کارتی" بازیگر این فیلم به صورت مشترک نگارش فیلمنامه این اثر را انجام داده اند و کمپانی "نیو لاین سینما" تولید این اثر را بر عهده گرفته است. بن فالکون هنرپیشه، کمدین، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده، و کارگردان اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۲۰۰۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. بن فالکون با ملیسا مک‌کارتی ازدواج کرده و اکنون آن‌ها صاحب دو بچه هستند.

فیلم شکستن از درون

فیلم سینمایی "شکستن از درون" به کارگردانی "جیمز مک تیگو" چهارمین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را با 2.8 میلیون دلار فروش و رتبه هشتم به پایان رساند.

این فیلم در ژانر دلهره آور و هیجان انگیز با فضایی کاملاً جنایی ساخته شده و به روایت قتل در یکی از خانواده های امریکایی می پردازد که در اواخر سال 2010 روی داده است.

شکستن از درون
شکستن از درون

داستان این فیلم به حمله یک گروه جنایتکار به خانه زنی امریکایی می پردازد. یک گروه به صورت کاملاً وحشیانه به خانه یک زن حمله می کنند و او برای حفاظت از خانواده و فرزندانش مجبور به دفاع می شود.

"بیلی بورک"، "گابریل یونیون"، "آجیونا آلکس"، "لوی میدن"، "ست کار"، "مارک فرز"، "جیسون گئورگ"، "کریستانا میلر" و "دیمن لیک" از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی "شکستن از درون" به ایفای نقش پرداخته اند.

"رایان انگل" فیلمنامه نویس مطرح سینمای هالیوود نگارش فیلمنامه این اثر را انجام داده و کمپانی ویل پاکر تولید فیلم "شکستن از درون" را انجام داده است. جیمز مک تیگو کارنامه قابل دفاع و درخشانی را با خود به همراه دارد. از جمله فیلم هایی که وی کارگردانی آنها را انجام داده می توان به "دستیار نینجا"، "وی فور وندتا" و "بازمانده" اشاره کرد.

بیشتر بدانید : هیجان انگیزترین فیلم های جهان در سال 2020 + عکس

بیشتر بدانید : جدیدترین فیلم های هالیوود 2018 + تصاویر

بیشتر بدانید : فیلم های گیج کننده ای که دیدن آن ها باعث می شود به سلامت عقلی و روانی خود شک کنید + تصاویر


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mizanonline.com