دانتون ابی Downton Abbey یکی از جذاب ترین درام های تاریخی جهان است که طرفداران زیادی از سراسر جهان را به خود جذب کرده است. برای اولین بار عکس های این فیلم منتشر شده است که می توانید در زیر ببینید

اولین عکس ها از فیلم دانتون ابی Downton Abbey

طرفداران سریال دانتون ابی از اینکه قرار است فیلم این مجموعه تاریخی اشرافی ساخته  شود بی نهایت خوشحالند. و البته مدت زیادی هم از خبر شروع فیلمبرداری این فیلم گذشته است.
فیلم دانتون ابی 20 سپتامبر 2019 اکران خواهد شد.

دانتون ابی,سریال دانتون ابی,عکس های دانتون ابی,مری کراولی,خانواده کراولی
عکس های فیلم دانتون ابی Downton Abbeyدانتون ابی مجموعه درام تاریخی است که بین سالها 2010 تا 2015  در شش فصل پخش شد. داسان این سریال درمورد سختی ها و فراز و فرودهای خانواده ثروتمند و اشرافی کراولی و تمام خدمه شان که همگی در این عمارت بزرگ کار و زندگی می کنند.

دوره تاریخی که داستان در آن زمان اتفاق می افتد سال های 1912 تا 1925 است، در این سالها اتفاقات تاریخی زیادی اتفاق افتاده است: مثل غرق شدن تایتانیک، آنفولانزای اسپانیایی، گرفتن حق رای برای زنان و جنگ جهانی اول. اتفاقات اجتماعی نیز که در این دوره رخ داد عبارت است از انحطاط تدریجی اشرافی گری و رشد شهر نشینی.

دانتون ابی,سریال دانتون ابی,عکس های دانتون ابی,مری کراولی,خانواده کراولی
اولین عکس های منتشر شده از فیلم دانتون ابی Downton Abbeyاین سریال جوایز ارزنده ای شامل سه جایزه گلدن گلاب، یک جایزه بافتا و نامزدی جوایز امی آمریکا را دریافت کرده است.
فیلم دانتون ابی روز جمعه  20 سپتامبر 2019  در شمال آمریکا افتتاح خواهد شد.
تریلر تیزر فیلم فبلا پخش شده است
اولین نگاه به این فیلم جذاب صحنه های دراماتیک از این عمارت مشهور در دوران اوج و شکوهش است.


دانتون ابی,سریال دانتون ابی,عکس های دانتون ابی,مری کراولی,خانواده کراولی
اولین عکس های منتشر شده از فیلم دانتون ابی Downton Abbey


Entertainment Weekly  اولین عکس ها از فیلم دانتون ابی را منتشر کرده است، در این تصاویر لیدی مری، لیدی ادیس، لردگرانتام و البته کنتس ویلت کروالی را می بینیم.

دانتون ابی,سریال دانتون ابی,عکس های دانتون ابی,مری کراولی,خانواده کراولی

اولین عکس های منتشر شده از فیلم دانتون ابی Downton Abbey


چندی پیش نیز تعدادی از بازیگران دانتون ابی عکس هایی از پشت صحنه این فیلم منتشر کردند.

دانتون ابی,سریال دانتون ابی,عکس های دانتون ابی,مری کراولی,خانواده کراولی,لیدی مری
لیدی مری و لیدی ادیس در پشت صحنه فیلم


دانتون ابی تاکنون برندهٔ جوایز و افتخارات فراوانی شده است. از جمله جایزه گلدن گلوب بهترین مجموعه تلویزیونی کوتاه یا فیلم تلویزیونی و جایزه امی ساعات پربیننده برای مجموعه تلویزیونی کوتاه یا فیلم تلویزیونی.

کتاب رکوردهای جهانی گینس این سریال را به عنوان «تحسین‌شده‌ترین سریال بریتانیایی سال ۲۰۱۱» ثبت کرد. این سریال، با ۲۷ نامزدی (پس از پخش تنها دو فصل)، بیشترین تعداد نامزدی‌های جایزه امی ساعات پربیننده را در میان تمامی سریال‌های تلویزیونی بین‌المللی داشته‌است.

این مجموعه همچنین پربیننده‌ترین سریال تلویزیونی شبکه‌های آی‌تی‌وی و پی‌بی‌اس بوده و در نهایت، موفق‌ترین سریال تلویزیونی تاریخی بریتانیا از زمان پخش سریال باری دیگر برایدزهد در سال ۱۹۸۱ است.
با پخش فصل سوم این سریال، این مجموعه یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های پخش شده در جهان نیز شد.

طرفداران این سریال بی صبرانه منتظر اکران فیلم سینمایی این سریال هستند. باید ببینیم این فیلم می تواند مانند سریالش توجه عظیم بینندگان را به خود جلب کند یا نه!

 

بیشتر بدانید : تمام چیزهایی که باید در مورد فیلم جدید دانتون ابی بدانید! + عکس پشت صحنه

بیشتر بدانید : 16800 هزاردلار هزینه اقامت در «دانتون ابی»!!

بیشتر بدانید : نامزد بازیگر مشهور درگذشت!تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X