جلال مقامی - مجری برنامه قدیمی «دیدنی‌ها» و دوبلور مطرح کشورمان - شنبه هفته گذشته(15 آذرماه) قبل از اینکه در رادیو البرز سرکارش حاضر شود، کمی از لحاظ تکلم دچار مشکل شده است و نمی توانست به راحتی صحبت کند و...
رضا حضرتی - خواهرزاده جلال مقامی - حال عمومی این دوبلور قدیمی را رضایت‌بخش توصیف کرد و گفت: پنجشنبه - 20 آذر ماه - آقای مقامی از بیمارستان به منزل منتقل شدند و در حال حاضر تحت نظر هستند و خدا را شکر حالش نسبت به هفته گذشته خیلی بهتر است.

در حال حاضر ایشان مشکل خاصی ندارند و فقط به دلیل مشکلاتی که در تکلم و گویش وی ایجاد شده بود، فعلا نمی‌توانند راحت صحبت کنند اما خدا را شکر به دلیل اینکه به موقع به بیمارستان منتقل شدند اکنون وضعیت خوبی دارند و پزشک معالجش اعلام کرده است که طی دو الی سه هفته آینده تکلم ایشان هم به طور کامل به حالت طبیعی برمی‌گردد.

وی همچنین اظهار کرد: از سوی پزشک معالج آقای مقامی یکسری رژیم غذایی در نظر گرفته شده است و تأکید شده که حتما از فشار کاری و استرس دور باشند تا حالش کامل خوب شود.

 به گفته رضا حضرتی، جلال مقامی - مجری برنامه قدیمی «دیدنی‌ها» و دوبلور مطرح کشورمان - شنبه هفته گذشته(15 آذرماه) قبل از اینکه در رادیو البرز سرکارش حاضر شود، کمی از لحاظ تکلم دچار مشکل شده است و نمی توانست به راحتی صحبت کند که سریعا توسط راننده آژانس به بیمارستان قائم کرج منتقل می‌شود.


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
گزارش تصویری دیده نشده از حضور مریلا زارعی, رخشان بنی اعتماد و دیگر ایرانیان در جشنواره آسیا پاسیفیک 2014
نگار جواهریان در حال خواندن نمایشنامه "اسلحه ناموس"
اولین تصویر از "گینس" به کارگردانی محسن تنابنده و بازی رضا عطاران
بهرام رادان, سحر دولتشاهی, مهتاب کرامتی و آنا نعمتی در "عصر یخبندان" به فجر سی و سه می رسند؟
علاوه بر مریلا زارعی, بنی‌اعتماد, درمیشیان و جاویدی هم دست پر از آسیاپاسیفیک برگشتند