سپند امیرسلیمانی در ادامه به اجرای امین حیایی و امیرمهدی ژوله اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای جمعه شب امین حیایی و امیر مهدی ژوله که اجرای بسیار گرم و شادی آفرینی بود،

سپند امیر‌سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی در خصوص حاشیه‌های پیشامده در استندآپ کمدی «خندوانه» گفت: استندآپ کمدی یک شیوه اجرای نوپا در کشورمان است که به یمن «خندوانه» به صورت جدی به آن پرداخته شد و توانست شادی مضاعفی را مهمان خانه مخاطبان کند.

وی افزود: این شیوه اجرا که یکی از اجراهای ناب قدیمی در دیگر کشورها است به تازگی جایگاه خود را در برنامه تلویزیونی «خندوانه» پیدا کرده که متاسفانه با حاشیه‌هایی از سوی مردم مواجه شده است، همیشه این سوال در ذهنم ایجاد می‌شود که چرا در کشورمان تمام برنامه‌ها به نوعی رنگ و بوی سیاسی به خود می‌گیرد.

امیرسلیمانی در ادامه به اجرای امین حیایی و امیرمهدی ژوله اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای جمعه شب امین حیایی و امیر مهدی ژوله که اجرای بسیار گرم و شادی آفرینی بود، در فضای مجازی حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشت که کاملا ناجوانمردانه بود و به مسائلی دامن می‌زدند که هیچ ربطی به موضوع «خندوانه» و استندآپ کمدی که آن شب روی آنتن نداشت.

وی افزود: متاسفانه قشر هنرمند همیشه در چنین زمینه‌ها، توهین‌ها و واکنش‌هایی که مخاطبان نسبت به این حوزه از خود نشان می‌دهند بی‌دفاع بودند و هیچ یک از مسئولان امر در این راستا حامی هنرمندان نبودند. تمامی هنرمندان نماینده هنر خود در کشورشان هستند و تمام تلاششان را برای شاد کردن دل هموطنانشان می‌کنند که متاسفانه برخی از مخاطبان واکنش‌های بسیار زننده‌ای را در فضاهای مجازی از خود بروز می‌دهند و باعث هجمه‌های فرهنگی غیرقابل جبرانی در عرصه هنر می‌شوند.

وی تصریح کرد: استند‌آپ کمدی‌هایی که در برنامه «خندوانه» اجرا می‌شود برای ایجاد لبخند روی لبان مخاطبان است و هر شخص با توجه به علاقه خود می‌تواند به کمدین خود رای دهد و ایجاد این حاشیه‌ها و ربط دادن موضوعات پیش پا افتاده‌ای که هیچ ربطی به موضوع برنامه ندارد، کاری سخیف و بدور از عقل است که امیدوارم مردم بتوانند این موضوعات را از هم تفکیک کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم این حاشیه‌ها و جوسازی‌ها مانع از اجرای برخی از برنامه‌ها و شادی مردم نشود و با ایجاد بستری مناسب، شاهد تولید برنامه‌های شادی‌آفرینی در تلویزیون باشیم.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : yjc.kir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X