ملیکا زارعی در صفحه شخصی خود نسبت برخی از اظهارات اشتباه و غیر مستند رامبد جوان و نسرین مقانلو در برنامه خندوانه اعتراض کرد.

ملیکا زارعی: چرا از خواهرم عذرخواهی نمی کنند؟

در برنامه خندوانه با حضور نسرین مقانلو چنین عنوان شد که وی به خاطر فیلم مهمان مامان برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر شده است, در حالی که در آن سال مریلا زارعی برنده این جایزه بوده است و همین امر اعتراض ملیکا زارعی خواهر مریلا زارعی را برانگیخت تا آنجا که خواست از خواهرش عذر خواهی به عمل آید. گفتنی است که نسرین مقانلو تا کنون هیچ گاه برنده سیمرغ نبوده است.

ملیکا زارعی نوشت:

"پیرو صحبت های خانم نسرین مقانلو در برنامه خندوانه تا جایی که شواهد و قراین نشون میده سالی که خانم مقانلو با فیلم مهمان مامان در جشنواره حضور داشتن خانم مریلا زارعی(خواهر عزیزم) اولین سیمرغ خودشون رو برای بازی در فیلم سربازهای جمعه به کارگردانی آقای کیمیایی گرفتن، این عکس هم به اون زمان بر میگرده و در ادامه برای همون فیلم تندیس خانه سینما و همچنین تندیس حافظ رو از آن خود کرد. موندم حیرون با چنین اشتباه عجیبی چرا از صاحب اصلی جایزه عذرخواهی نمیکنن."

عکس مریلا زارعی

عکس مریلا زارعی

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی ملیکا زارعی

 

 

 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
 همه چیز در مورد آگاتا کریستی مرموز + عکس ها از کودکی تا مرگ
آگاتا کریستی، Agatha Christie نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی بود. کریستی، اولین نویسنده‌ای است که کتاب‌هایش بیشترین ترجمه را به زبان‌های مختلف دنیا داشته‌است