سلمان خان، امیر خان و شاهرخ خان، که به سه 'خان' افسانه ای و بسیار محبوب صنعت سینمای هند ( بالیوود) شهرت دارند به دلیل عدم دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بمبئی به قهرمانان واقعی رسانه های اجتماعی هند تبدیل شده اند.

سه خان بزرگ بالیوود قهرمان های رسانه های اجتماعی هند شدند

آمیتاب باچان، بازیگر اسطوره ای سینمای هند و خانواده وی در مراسمی که به اصطلاح برای گسترش روابط فرهنگی هند و رژیم صهیونیستی در بمبئی پایتخت سینمایی هند برگزار شده بود حاضر شده و با نتانیاهو عکس گرفتند اما 'سه خان' بالیوود سلمان خان، امیر خان و شاهرخ خان که مسلمان هستند در اعتراض به قتل عام زنان، کودکان و مردان فلسطینی توسط رژیم اشغالگر قدس از حضور در این جلسه خودداری کردند.

افراد و گروه های مختلف هندی در رسانه های اجتماعی این کشور این سه ستاره سینمای هند را قهرمانان واقعی خوانده و این اقدام آنها را ستودند. اما بخشی از رسانه های هند با انتقاد از این اقدام سه خان بزرگ سینمای هند ادعا کردند این افراد به دلیل اینکه نتانیاهو یک یهودی است از دیدار با وی امتناع ورزیده اند.

گروهی دیگر از رسانه های تندرو هند، غیبت خان های بالیوود در جلسه برگزار شده با نتانیاهو را یک اقدام ضد ملی توصیف کرده اند.اما آنگونه که مشاوران گفته اند واقعیت این است که این سه فوق ستاره بالیوود حاضر به دیدار با یک جنایتکار جنگی، یک صهیونیست خونخوار و قاتل کودکان و زنان فلسطینی نشده اند. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر شش روزه به هند، روز سه شنبه هفته گذشته به بمبئی رفت و با جمعیت یهودی ساکن آنجا دیدار کرد. وی همچنین در یک مرکز یهودی که در سال 2008 مورد حمله قرار گرفت حضور یافت.

سفر نتانیاهو به هند با واکنش منفی گروه ها و افراد شناخته شده این کشور روبرو شده و تظاهرات متعدد و وسیعی علیه وی در شهرهای مختلف هند برگزار شد.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: irna.ir


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
 رکوردشکنی فیلم جدید اصغر فرهادی + عکس
فیلم جدید اصغر فرهادی به نام «همه می دانند» در جشنواره سارایوور رکورد تعداد تماشاگران را زد


 

X