میلنا واردانیان، بازیگر زن ارمنستانی فیلم «مصادره»، در ویدئویی ضمن تبریک نوروز از مخاطبان دعوت کرد به تماشای این فیلم کمدی بنشینند.

مصادره در کمین نشسته

میلنا واردانیان، بازیگر زن ارمنستانی فیلم «مصادره»، در ویدئویی نوروز را به ایرانیان تبریک گفت. او در این ویدئو همچنین از مخاطبان دعوت کرد به تماشای این فیلم بنشینند.
 
در ادامه ویدئوی مربوط به تبریک عید نوروز این بازیگر را مشاهده می نمایید:


در خلاصه داستان «مصادره» با بازی رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، سیامک صفری، مهران احمدی، لوسینه گیراگوسیان، میلنا واردانیان و آلیسا میلکستیان و بازیگران خردسال؛ امیرصدرا حقانی و هارمیک سوقومونیان آمده است:
«ایران خیلی بزرگه اما این وقتی خوبه که آدم بدشانسی نباشی. برای بعضی‌ها زندگی یه جور قماره... ترکیبی از خوش‌شانسی و بدشانسی... حالا دیگه فرق نمی‌کنه تو ایران باشی یا اونور دنیا، ساواکی باشی یا انقلابی، با همشهریت ازدواج کرده باشی یا با یه خواننده امریکایی... خلاصه هر کی باشی و هر جوری باشی مواظب باش که مصادره در کمین نشسته...»

همایون امکانیان، مدیر اجرایی پخش نیکان فیلم، آمار فروش فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی را تا امروز، یکشنبه پنجم فروردین با در اختیار داشتن ۹۰ سالن سینمایی در تهران و شهرستان‌ها در مجموع دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.


 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X