خاویر باردم که در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن بازی کرده بود، از این کارگردان دفاع کرد و برخورد دیگر بازیگران با او را شوکه‌کننده توصیف کرد.

خاویر باردم: وودی آلن در دادگاه تبرئه شده است

خاویر باردم برخلاف دیگر بازیگرانی که پس از طرح اتهامات جنسی علیه وودی آلن از او فاصله گرفته‌اند، به دفاع از فیلمساز برنده جایزه اسکار پرداخت. باردم که جایزه اسکار را در کارنامه دارد سال ۲۰۰۸ در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» بازی کرده است.

خاویر باردم درباره فاصله گرفتن از وودی آلن پس ار اتهامات جنسی علیه او گفته است:

«به هیچ وجه از بازی کردن در فیلم وودی آلن احساس شرمندگی ندارم.»

خاویر باردم در ادامه گفت:
«اگر مدرکی دال بر گناهکار بودن وودی آلن وجود داشت، آن گاه به همکاری با او خاتمه می‌دادم اما من در این باره شک دارم.»

ماجرای اتهام جنسی علیه وودی آلن مربوط به سال‌ها پیش است اما پس از داغ شدن ماجرای رسوایی‌هایی جنسی در هالیوود، اتهامات دیلن فارو علیه وودی آلن نیز دوباره به صدر اخبار بازگشت و این بار با واکنش جمعی از بازیگران سرشناس هالیوود از جمله مایکل کین، الن پیج و گرتا گرویگ روبه‌رو شد که اعلام کردند دیگر با وودی آلن همکاری نخواهند کرد.

باردم در دفاع از وودی آلن گفته است:
«رفتاری که با وودی آلن شد مرا شوکه کرد. او در دادگاه تبرئه شده است. از نظر قانون او امروز در همان شرایطی است که سال ۲۰۰۷ بود.»

به این ترتیب باردم به جمع بازیگرانی چون الک بالدوین و دایان کیتون پیوست که علیرغم مطرح شدن دوباره اتهام آزار جنسی علیه وودی آلن، همچنان از این کارگردان دفاع می‌کنند. خاویر باردم در فیلم جدید اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» کنار پنه‌لوپه کروز ایفای نقش کرده است.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X