ads-culture-top-1

یکتا ناصر با انتشار پستی در خصوص حضور زنان در استادیوم آزادی، صفحه شخصی اش را به روز کرد.

تجربه حسی هیجان انگیز و پایین آمدن آمار طلاق!

در روزهای اخیر و هم زمان با بازی های تیم ملی کشورمان در جام جهانی روسیه، برای نخستین بار زنان ایرانی مجوز ورود به استادیوم آزادی را دریافت کردند. حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی بازخوردها و اظهار نظرهای فراروانی را از جانب هنرمندان و اقشار گوناگون جامعه به همراه داشت.

پست اینستاگرام یکتا ناصر:
نيلوفر امينى فر عزيز تولدت مبارك و خوشحالم كه در ورزشگاه آزادى تو و ديگر زنان آزاده ايرانى در كنار مردان باشرف حسى جديد و هيجان انگيز را تجربه كرديد.
مطمئنم اگر امكان حضور خانواده ها در اينچنين مراسم شادى بخشى فراهم شود آمار طلاق هم پايين مى آيد و به خدا كه در ميانه اين همه بحران و خفگى از مشكلات ساعتى شادى به جايى بر نخواهد خورد. اميدوارم هميشه در اوج باشى.
پ.ن:
ربط استاديوم و طلاق و زنان در اينه كه وقتى زنان و مردان خانوادگى در كنار هم تفريح كنند اين شادى دسته جمعى و نسبتاً ارزان زندگيشان را بهبود ميبخشد و خيلى اوقات هم دنبال هيجانات غير عادى ديگرى نميروند و قطعاً كه ما مشكلات زيادى داريم اين هم يكيش.

پست اینستاگرام یکتا ناصر

پست اینستاگرام یکتا ناصر


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی یکتا ناصر


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
تعجب مهراب قاسم‌خانی بعد از ۱۰ روز بستری بودن در بیمارستان!!تعجب مهراب قاسم‌خانی بعد از ۱۰ روز بستری بودن در بیمارستان!!

مهراب قاسم‌خانی که ۱۰ روزی را در بیمارستان بستری بوده است، در پستی اینستاگرامی از افزایش قیمت‌ها در این مدت ابراز تعجب کرده است

ads-culture-left-2
پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X