ads-culture-top-1

 آفرین عبیسی طی گفت و گویی درباره حجاب و پوشش خود و تاثیر آن در الگوبرداری جوانان در جامعه و نقش هایی که در آن ها به ایفای نقش می پردازد، صحبت نمود

گفت و گو با آفرین عبیسی : پوشش و حجابم باعث شده در بسیاری از آثار نباشم

 آفرین عبیسی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به توجه الگوبرداری جوانان از هنرمندان گفت:

هنرمندان به واسطه حضورشان در عرصه های مختلف تصویر و بدین جهت که مردم تمرکز بسیار زیادی روی آنها دارند خواه یا ناخواه به الگوهایی در جامعه مبدل می شوند.

وی در همین راستا ادامه داد:
اینکه هنرمندان در حال حاضر الگوهای خوبی برای جامعه، نوجوانان و جوانان باشند یا نباشند کاملاً نسبی است و نمی توان گفت به طور صد در صد هنرمندان الگوهایی خوبی برای جامعه حال حاضر هستند.

بازیگر فیلم "بید مجنون" درباره الگوبرداری نواجوانان از نوع پوشش و حجاب بازیگران سینما تاکید کرد:

من اعتقاد دارم که هنرمندان باید در وضعیت پوشش خود محتاطانه رفتار کنند. زیرا جوانان در ابتدا به صورت احساسی و به طبع سنشان آن نوع پوشش و حجاب هنرمندان برایشان جالب است اما ما شاهد آن هستیم بعد از گذشت زمان همین نوجوانان وقتی فکر کنند بدون شک آن مسیر را انتخاب نمی کنند.

وی تاثیر هنرمندان در جامعه تاثیری همیشگی دانست و اضافه کرد:

برخی جوانان چشمشان به هنرمندان است. این هنرمندان هستند که باید در رفتار خود و مخصوصاً برخی مسائل اخلاقی همچون پوشش و حجاب احتیاط کنند.

بازیگر فیلم "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت" درباره پوشش و وضعیت حجاب خود تصریح کرد:

پوشش من نشان دهنده اخلاق و منش من است و همیشه همین طور پوشش و حجابم را حفظ کرده ام. همه می‌دانند که من جلو و یا پشت دوربین با همین ظاهر زندگی می کنم. همین پوشش و حجاب من باعث شده در بسیاری از آثار نباشم و خیلی از آنها را رد کنم زیرا همین آثار باعث می شدند به حجاب من خدشه وارد شود به همین خاطر آنها را رد کردم.

بیشتر بدانید : سینمای فاسدی که آفرین عبیسی آن را ترک نمود

عبیسی حجاب و پوشش را مهمترین رکن در انتخاب آثارش خواند و خاطرنشان کرد:

هیچ وقت نمی خواهم برای بازی در یک فیلم یا چند فیلم از حجاب و پوششم بگذرم. مردم مرا اینگونه دوست دارند. خوشبختانه این پایبندی من به حجاب و ارکان دینی محبوبیت بسیار زیادی را نزد مردم برایم به ارمغان آورده و به آن افتخار می کنم.


بیشتر بدانید : اشتباه آفرین عبیسی و حاشیه های فضای مجازی


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture 
منبع: mizanonline.com

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
بازیگرانی که همزمان هم جایزه اسکار گرفتند هم تمشک طلایی(بدترین بازیگر سال)!!بازیگرانی که همزمان هم جایزه اسکار گرفتند هم تمشک طلایی(بدترین بازیگر سال)!!

در تاریخ پر فراز و نشیب جوایز سینمایی هالیوود گاهی بازیگران در یک سال هم بهترین و هم بدترین عملکردشان را روی پرده به نمایش گذاشته‌اند

ads-culture-left-2
 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X