ads-culture-top-1

بخشی از صحبت های اصغر فرهادی، پنه لوپه کروز و خاویر باردم در حاشیه اکران فیلم «همه می دانند» را در جشنواره فیلم تورنتو ببینید

تحسین هوش بالای اصغر فرهادی از زبان پنه لوپه کروز

جشنواره فیلم تورنتو از روز پنجشنبه، ششم سپتامبر (پنجشنبه 15 شهریور) به مدت 10 روز کار خود را آغاز کرده است و فیلم سینمایی «همه می دانند» به کارگردانی اصغر فرهادی از جمله آثار حاضر در این مراسم است.

فرهادی به همراه خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز، بازیگران این فیلم در این رویداد هنری حضور پیدا کرده است و در حاشیه اکران فیلم، این سه هنرمند در گفت‌وگویی به بیان تجربه‌های‌شان از فیلم «همه می‌دانند» پرداخته‌اند. این سه هنرمند درباره نقش ها و نوع نگاه فیلم سخن می گویند.

در پایان این گفت‌وگو، خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز، نظر خود را درباره همکاری با فرهادی بیان می‌کنند و به صورتی فوق‌العاده به تعریف از این کارگردان ایرانی می‌پردازند.

بیشتر بدانید : اصغر فرهادی با همه می دانند منتقدان را غافلگیر نمود

بیشتر بدانید : دیدگاه های عجیب و ضد و نقیض درباره فیلم همه می دانند اصغر فرهادی

بیشتر بدانید : روایت پنه لوپه کروز از روزی که به خاطر اخلاق فرهادی کارش به آمبولانس کشید

بیشتر بدانید : سلفی پنه لوپه کروز و اصغر فرهادی در آخرین روز فیلمبرداری همه میدانند


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
عصر جدید احسان علیخانی، کپی ناشیانه از تلنت شوهای غربی یا ایده ایی خلاقانه؟عصر جدید احسان علیخانی، کپی ناشیانه از تلنت شوهای غربی یا ایده ایی خلاقانه؟

شرکت‌کنندگان در پایان مسابقه عصر جدید، یا می‌فهمند واقعا استعداد خارق‌العاده‌ای دارند که مردم را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد یا خیال‌شان راحت می‌شود که باید بروند پی زندگی‌شان

ads-culture-left-2
 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X