بازیگرانی که نماد فیلمشان را روی بدن خود تتو کردند + عکس
گاهی بازیگران چنان دلبسته و مجذوب فیلمی می شوند که دوست دارند فیلم را برای همیشه در یاد داشته باشند؛ تا جایی که حتی قسمتی از آن را روی بدن خود تتو می کنند

تتوهای مرتبط با فیلم روی بدن بازیگران

امیلیا کلارک- بازی تاج و تخت
احتمالا امیلیا کلارک همیشه با نقش مادر هیولاها، دنریس تارگاریان در بازی تاج و تخت به یاد اورده می شود؛ حتی اگر از سریال بیرون برود! او نه فقط در فیلم بلکه در زندگی نیز نقش اژدها را فراموش نکرده است، تا جاییکه سه عدد اژدهایش را روی دستش تتو کرده است!

 امیلیا کلارک,بازی تاج و تخت,تتو,تتو کردن,تتو بازیگران

 امیلیا کلارک در بازی تاج و تخت


Joel Kinnaman، فیلم Suicide Squad’

ویل اسمیت کلمه SKWAD ،در فیلم Suicide Squad  را روی بازوی همبازی اش در فیلم تتو کرد. قبل از او مارگوت رابی Margot Robbie گروهی از افراد از جمله کارگردان دیوید آیر و جری کورتنی را با همان جوهر تتو کرده بود.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,Joel Kinnaman

تتو کردن Joel Kinnaman


سر یان مک کلن- ارباب حلقه ها

هشت نفر از 9 نفر اصلی  گروه دوستان حلقه- اورلاندو بلوم، ویگو مورتنسون، یان مک کلن، الیجا وود، دومینیک موناگان، شان آستین، بیلی باید و شان بن هر کدام عدد 9 را روی قسمتی از بدنشان تتو کردند. فقط جان ریس دیویس از این کار امتناع کرد.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,ارباب حلقه ها

سر یان مک کلن بازیگر ارباب حلقه ها


رابرت داونی جونیور- Avengers

رابرت داونی جونیور علامت مرموزی را روی دستش تتو کرده است. طرفداران فیلم های او می دانند که این علامت مربوط به مجموعه فیلم های Avengers می باشد.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,رابرت داونی جونیور

رابرت داونی جونیور


میسی ویلیامز- بازی تاج و تخت Game Of Thrones

میسی ویلیامز یک تتوی ساده اما خاص روی بدنش دارد. ویلیامز روی بازوی عدد 07.08.09 را تتو کرده است. روزی که در نقش آریا استارک در بازی تاج و تخت  شروع به بازی کرد. سوفی  ترنر هم با همان جوهر نمادی از بازی تاج و تخت  را تتو کرده است؛ اما تتوی اوب یشتر جای بحث دارد.

میسی یک تتوی دیگر با الهام از بازی تاج و تخت با عنوان no one روی بدنش دارد که اشاره به ماجراجویی های او با مردان بدون صورت دارد.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,میسی ویلیامز,بازی تاج و تخت

میسی ویلیامز بازیگر بازی تاج و تخت


سوفی ترنر- بازی تاج و تخت

بعد از اینکه سوفی ترنر سمبل استارک ها با عنوان «گروه نجات یافته ها» را روی بدنش تتو کرد تا به پایان فیلمبرداری در مورد شخصیت خودش اشاره کند، طرفداران اعتراض کردند که سوفی با این کار پایان فیلم را برایشان بی ارزش کرده است.

ترنر می گوید:  وقتی من می خواستم این تتو را انجام بدهم، مردم نصیحتم می کردند که این کار را نکنم، چون شبیه این است که من داستان را لو داده ام، اما واقعا اینگونه نبود! این فقط یک جمله از فصل آخر است، اما همه می دانند که این گروه واقعا نجات یافتند. این جمله برای من پیامی معنوی به همراه دارد که دوست دارم با آن زندگی کنم.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,سوفی ترنز,بازی تاج و تخت

سوفی ترنر بازیگر بازی تاج و تخت


برایان کرانستون- بریکینگ بد

برایان کرانستون سابقه طولانی در بازیگری دارد، اما همه و حتی خودش او را با شخصیت اصلی سریال بریکینگ بد یاد می کنند، اجرای خاصی که تحسین همگان را برانگیخت.

این بازیگر به خاطر خوش شانسی اش در گرفتن این نقش علامت های جدول تناوبی معروف تیزر اول فیلم را روی انگشتانش تتو کرده است تا بازی در نقش بزرگ ترین تولید کننده شیشه را فراموش نکند!

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,برایان کرانستون,بریکینگ بد

برایان کرانستون در بریکینگ بد


آرول پل- بریکینگ بد

آرول پل همبازی و یار برایان کرانستون در سریال بریکینگ بد در نقش جسی پینکن یک جمله از سریال « No Half Measures» را روی بدنش تتو کرده است.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,آرول پل,بریکینگ بد

آرول پل در بریکینگ بد


آماندا سیفرید- ماما میا!

این جمله قطعا یکی از عجیب ترین ها در لیست ما است، اما آماندا سیفرید کلمه minge را روی پایش تتو کرده است و ما نمی دانیم چه حسی در مورد آن داشته باشیم.

آماندا سیفرید این کلمه به معنی عزیز و گرامی داشتن است اما در انگلستان به معنی vagina است. اما در آمریکا به معنی جایی است که من بیشتر وقتم را آنجا می گذرانم و نه هیچ چیز دیگری. پس ما با تتوهای minge دوستی مان را جشن گرفته ایم.

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,آماندا سیفرید,ماما میا

آماندا سیفرید بازیگر ماما میا!


روزی هانتینگتون- وایتلی- Mad Max: Fury Road

این فیلم بهترین فیلمی بود که روزی هانتینگتون تابحال بازی کرده است و همچنین برای او و دیگر همسران یکی از بهترین شانس های سینمایی بود. برای همین روزی علامت سه نقطه شبیه مثلث که برایش سمبل و نماد فیلم است را روی بدنش تتوکرده است.

تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,روزی هانتینگتون 

روزی هانتینگتون وایتلی


پاملا اندرسون- Barbed Wire  سیم های خاردار

پاملا اندرسون در سال 1995 به خاطر نقشش در فیلم Barbed Wire علامت سیم های خاردار را روی بازویش تتو کرد. او به تازگی تصمیم گرفته با کمک لیزر این تتو را از روی دستش پاک کند؛ اما ذهن ما هیچ وقت این فیلم سطح پایین با رتبه 3 را فراموش نخواهد کرد!

 تتو کردن,تتو بدن بازیگران,تتو بازیگران,روش تتو کردن,پاملا اندرسون

پاملا اندرسون

 

بیشتر بدانید : معنای خالکوبی های سلبریتی های هالیوود!/ از آنجلینا تا لیدی گاگا

بیشتر بدانید : مشکلات خالکوبی کردن هنرمندان !!

بیشتر بدانید : 11 اعتراف بازیگران هالیوودی که باعث شرمندگی آنها شده است!

بیشتر بدانید : 19 نمونه جالب توجه از تغییرات بدنی بازیگران هالیوود برای فیلم‌هایشان!! +عکس تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ