ممنوع الکاری گوهر خیراندیش و توقیف سریال "زیرخاکی" شایعه یا واقعیت؟!
معمولا وقتی برخی رسانه‌های خاص حول مساله‌ای ویژه مانور می‌دهند، یعنی قرار است اتفاقاتی بیفتد، حالا هم کیهان، جوان، تسنیم گوهرخیراندیش را به این راحتی‌ها رها نخواهند کرد 

رفتار هنجارشکنانه گوهر خیراندیش و حواشی پس از آن

معمولا وقتی برخی رسانه‌های خاص حول مساله‌ای ویژه مانور می‌دهند، یعنی قرار است اتفاقاتی بیفتد، حالا هم کیهان، جوان، تسنیم گوهرخیراندیش را به این راحتی‌ها رها نخواهند کرد.

بیشتر بدانید : رقص گوهر خیراندیش در امریکا باعث ممنوع التصویری او شد؟ + عکس

تشویق کیهان به شکایت از گوهر خیراندیش

روزنامه کیهان نوشت:

مدیران رسانه ملی تا کنون از اعلام وضعیت نمایش این سریال برای ماه مبارک رمضان خودداری کرده‌اند اما با توجه به رفتار غیرحرفه‌ای بازیگر این مجموعه[گوهر خیراندیش] پخش آن در ماه مبارک رمضان دور از انتظار به‌نظر می‌رسد.

سریال زیرخاکی که با حمایت سیمافیلم تهیه شده، داستان خود را در بستر تاریخ معاصر کشورمان پیش از انقلاب اسلامی ایران جلو می‌برد. یکی از بازیگران این مجموعه پس از اتمام نوبت‌های فیلم‌برداری‌اش برخلاف تعهد قانونی خود با اقدامات هنجارشکنانه در خارج از کشور تیم سازنده و سرمایه‌گذار «زیرخاکی» را با مشکل مواجه کرده است تا جایی که اکنون امکان حذف این سریال از برنامه پخش ماه مبارک رمضان وجود دارد.

بیشتر بدانید : کارگردان "زیرخاکی" : گوهر خیراندیش مقصر توقیف سریال است! + عکس

گفتنی است طبق قرارداد سیمافیلم با سازندگان آثار؛ حق شکایت از اقدامات خودسرانه و غیرقانونی عوامل سازنده به رسمیت شناخته‌شده و جا دارد تا رسانه ملی و متعاقبا سیمافیلم با پیگیری حقوقی نسبت به ضرر و زیانی که از رهگذر اقدام خودخواهانه یک بازیگر متوجه بیت‌المال شده اعلام شکایت کنند.

سایه حاشیه بر سر «زیرخاکی»

روزنامه جوان اینگونه واکنش نشان داد:

تنها دو روز مانده به آغاز ماراتن پخش سریال‌های رمضانی سیما، زمزمه‌های مرتبط با احتمال حذف سریال «زیرخاکی» از کنداکتور شبکه یک، تلویزیون را در آستانه رقم خوردن یک حاشیه عجیب قرار داده است!

هر چند هنوز اصل خبر رسماً تأیید نشده، اما بنا بر شنیده‌های غیررسمی موقعیت به وجود آمده برای «زیر خاکی» احتمالاً مربوط به حواشی اخیر یکی از بازیگران این مجموعه (گوهر خیراندیش) است و سریال از نظر محتوایی دچار ممیزی نشده است و به همین دلیل پخش سریال پس از کوتاه شدن برخی سکانس‌های مرتبط با این بازیگر هم احتمال بعیدی نیست. در صورت قطعی شدن تغییر کنداکتور رمضانی شبکه یک و با حذف سریال تبلیغ‌شده، آن هم تنها دو شب مانده به آغاز پخش، قطعاً می‌توان جدی‌ترین حاشیه تلویزیون در سال جدید را به نام «زیر خاکی» ثبت کرد.

گوهر خیراندیش ممنوع‌التصویر می‌شود؟

خبرگزاری تسنیم هم در این رابطه نوشت: در شرایطی که تلویزیون برای ماه رمضان به غیر از «زیرخاکی» محصولی با احتمال جذب مخاطب بالا ندارد از صبح امروز اخباری درباره جلوگیری از پخش این سریال به خاطر حضور گوهر خیراندیش در این مجموعه منتشر شده است.

توقیف احتمالی «زیرخاکی» ربطی به محتوا و ممیزی ندارد و شاید با کوتاه شدن برخی سکانس‌های مرتبط با حضور خانم بازیگر مشکل حل نشود. هنوز رسماً جایگزینی برای این سریال و نرسیدن آن به پخش شبکه 1 نرسیده است و مسئولین مربوطه هم اعلام سکوت کرده‌اند. اما ظاهراً برمی‌گردد به رفتار حاشیه‌ساز گوهر خیراندیش بازیگر این سریال که چندی پیش به مراسم خارج از عرف ازدواج دخترش در خارج از کشور رفته بود. تا این لحظه مشخص نیست «زیرخاکی» رنگ آنتن رمضانی را می‌بیند یا خیر؟ 

 

بیشتر بدانید : سریال های تلویزیون برای رمضان 99 + عکس

بیشتر بدانید : پژمان جمشیدی و هادی حجازی فر در "زیرخاکی" تلویزیون + عکس

بیشتر بدانید : پژمان جمشیدی با چهار گریم سنگین در یک سریال + عکس

بیشتر بدانید : خاطره گوهر خیراندیش از محاکمه اش به دلیل بوسیدن یک جوان + فیلم

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir