ماجرای دختر مخفیانه برد پیت و جنیفر آنیستون چیست؟ تصاویر
طبق گزارش‌هایی که برخی منابع نزدیک به جنیفر آنیستون و برد پیت منتشر کرده اند، این زوج سابق یک دختر مخفی دارند. یک دختر مخفی که پیش از آشنایی برد پیت و جولی وجود داشته است 

آیا برد پیت و جنیفر آنیستون فرزندی دارند؟

ازدواج جنیفر آنیستون و برد پیت تنها پنج سال به طول انجامید. طرفداران آن‌ها این واقعیت را می‌دانند که این زوج هیچ بچه خونی ندارند. با این حال، یک منبع آگاه ادعا می‌کند که شخصی وجود دارد که این زوج او را مانند دختر خود می‌داند.

زمانی که جنیفر آنیستون و برد پیت هنوز با یکدیگر در ارتباط بودند، رابطه خوب و عاشقانه‌ای داشتند. آن‌ها پس از جدایی مدتی از یکدیگر دور شدند، اما اکنون مجددا با یکدیگر رابطه‌ای دوستانه دارند. جالب است که این زوج سابق هیچوقت مستقیما از یکدیگر بدگویی نکرده و سعی کرده اند روابط خود را پس از طلاق به خوبی مدیریت کنند.

برد پیت و همسر سابقش جنیفر آنیستون در SAG Awards 2020
برد پیت و همسر سابقش جنیفر آنیستون در SAG Awards 2020

بر اساس شایعات جدید، برد پیت خواهرزاده مورد علاقه خود را دارد که او را دختر خود می‌داند. نام او سیدنی است و پیت او را مانند دختر خودش دوست دارد. نکته جالب‌تر این که، انیستون نیز عاشقانه سیدنی را دوست دارد. انیستون و سیدنی با یکدیگر روابطی بسیار نزدیک دارند. این در حالی است که سیدنی چنین رابطه‌ای با آنجلینا جولی ندارد.

دختر برد پیت و جنیفر آنیستون
دختر برد پیت و جنیفر آنیستون

سیدنی به تازگی از دانشکده با مدرک معماری فارغ التحصیل شده است. گفته می‌شود برد پیت نیز از او الهام گرفته و اخیرا به معماری علاقه‌مند شده است. افزون بر این‌ها برد پیت تا حدی به سیدنی علاقه‌مند است که برای بزرگداشت دستاورد‌های تحصیلی وی کلید‌های عمارت محبوب باربارا را به وی تحویل داده است. 

 برد پیت و جنیفر آنیستون
برد پیت و جنیفر آنیستون

بیشتر بدانید : داستان جدایی بردپیت و جنیفر انیستون !

بیشتر بدانید : فیلم هایی که باعث جدایی بازیگران از همسرانشان شد!! + عکس

بیشتر بدانید : جنیفر آنیستون در مقابل آنجلینا جولی!! (+عکس)

بیشتر بدانید : جنیفر لوپز، برد پیت و اسکارلت جوهانسون در مراسم انجمن بازیگران امریکا 2020 + عکسگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: entekhab.ir