بازیگرانی که همیشه در فیلم ها می میرند! + عکس
مرگ همیشگی شخصیت‌هایی که شان بین آنها را بازی می‌کند، یک شوخی متداول است؛ اما او تنها بازیگری نیست که از این وضعیت رنج می‌برد 

از شان بین تا نیکولاس کیج: بازیگرانی که در فیلم ها پایان غم انگیزی دارند

مرگ و میر در فیلم‌ها معمولاً برای فیلم بسیار ضروری است؛ اما بعضی از بازیگران بیشتر از بقیه شاهد آن هستند که شخصیت هایشان در یک فیلم سینمایی با مردن دور انداخته می‌شود. شان بین، بازیگر انگلیسی، شاید بیشتر از هر کسی مورد هدف توپ‌های هالیوود قرار گرفته باشد تا جایی که شوخی‌های زیادی با مرگ وی شده است. با این حال شان بین تنها نیست. بازیگران دیگری هم هستند که شخصیت‌های آن‌ها به ندرت تا پایان فیلم دوام می آورد و اغلب کشته می‌شوند. در این لیست حتی یک بازیگر زن هم حضور ندارد. در اینجا بازیگرانی که همیشه شخصیت هایشان پایان غم انگیزی دارند را مرور می‌کنیم:

گری بیوسی Gary Busey

بیوسی در بیش از ۲۰ مورد از فیلم هایش مرده است که کمی زیاد به نظر می‌رسد. مرگ او به قدری عادی شده بود که بیلی کریستال مجری برنامه «پخش زنده شنبه شب» زمانی که او را به برنامه اش دعوت کرده بود با تعجب از او پرسید «گری! تو زنده ای؟!».

گری بیوسی
گری بیوسی

او حتی در فیلم سینمایی «باد تگزاس وحشی» توسط یک موزیسین کشته شد. فیلم‌های دیگری که او در آن مرگ را تجربه می‌کند، شامل «اسلحه مرگبار» و «نقطه شکست» می‌شود.

لنس هنریکسن Lance Henriksen

لنس بیش از ۳۰ مورد مرگ در رزومه کاری خود دارد. به یاد ماندنی‌ترین مرگ وی در فیلم سینمایی «هدف سخت» رقم خورد. او همچنین در فیلم سینمایی «ترمیناتور» و «بیگانه علیه غارتگر» با مرگ مواجه شده است.

لنس هنریکسن
لنس هنریکسن

اگرچه او همیشه در فیلم‌ها کشته شده، اما به عنوان صداپیشه انیمیشن‌ها به نظر کمی در امنیت به سر می‌برد. او در انیمیشن‌های تارزان و سوپرمن کمپانی دیزنی حضور داشته است.

نیکلاس کیج Nicolas Cage

به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازیگران فیلم‌های اکشن در دهه ۹۰ میلادی نیکلاس کیج علاوه بر اینکه بار‌ها کشته شده، چندین بار نیز در فیلم‌ها خودکشی کرده است. او هرچه به نقش آفرینی و فیلمسازی ادامه می‌دهد، مرگ و میرش نیز بیشتر می‌شود.

بیشتر بدانید : همه چیز درباره نیکلاس کیج (+گزارش تصویری)

نیکلاس کیج
نیکلاس کیج

جان هرت John Hurt

جان هرت نامش هم به کلمه Hurt انگلیسی به معنای آسیب شباهت دارد. نویسندگان نیز همیشه بیشترین تلاششان را انجام می‌دهند تا به هرت آسیب بزنند.

جان هرت
جان هرت

او در مجموع در فیلم‌هایی که بازی کرده ۴۳ بار مرده است! شاید وحشتناک ‌ترین آن هم در فیلم سینمایی «بیگانه» رقم خورد که اولین قربانی در فیلم بود و توسط یک موجود بیگانه کشته شد.

مایکل بین

همانند شان بین، زمانی که نام او را روی تیتراژ نخست فیلم سینمایی می بینیم، باید بدانیم که قطعا شخصیتی که او بازی می‌کند خواهد مُرد و دیگر، اما و اگر، چرا و چه زمانی وجود ندارد.

مایکل بین
مایکل بین

او در فیلم ترمیناتور به نحو ظالمانه‌ای کشته شد و حتی مرگ  بدتر از آن در فیلم سینمایی «استیلتو» زمانی که یک دیلم در جمجمه او فرو می‌رود، رقم می‌خورد.

تامی فلاناگان

به نظر می‌رسید بازیگر فیلم سینمایی «پسران آشوب» برای هر دقیقه بازی پول می‌گیرد. هر چه بیشتر بازی کند، پول بیشتری دریافت می‌کند. او بیش از ۲۰ بار در فیلم‌های سینمایی که بازی کرده مرده است. به نظر می‌رسد نویسندگان علاقه زیادی به کشتن وی با تیر و کمان دارند چرا که او بیش از هر وسیله دیگری با تیر و کمان کشته شده!

اسکار آیزاک Oscar Isaac

خود آیزاک مطلع است که شخصیت‌های او چندین بار در فیلم «جنگ ستارگان» مرده اند. البته او در نقش‌های دیگر خود نیز به اندازه ی کافی خوش شانس نبوده و در مجموعه فیلم‌های «مردان ایکس» به نام «آپوکالیپس» نیز کشته شده است.

اسکار آیزاک
اسکار آیزاک

شان بین Sean Bean

شابن بین تعداد دفعات زیادی در فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی مرده است. او به قدری در فیلم‌ها مرده یا کشته شده که اخیراً اعلام کرد، دیگر نقشی را که قرار باشد در آن کشته شود قبول نخواهد کرد.

شان بین
شان بین

او همچنین درباره مورد علاقه ‌ترین مرگش گفت که کشته شدنش در فیلم سینمایی «ارباب حلقه ها»‌ها را دوست داشته است. 

 

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که یک بار از دست مرگ فرار کردند!! + عکس

بیشتر بدانید : 5 فیلم که داستان آن‌ها با مرگ شوکه کننده تمام شخصیت‌ها پایان می یابد + عکس (قسمت2)

بیشتر بدانید : شرط عجیب بازیگر سریال بازی تاج و تخت برای بازی در فیلم ها

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir