دستگیر شدن پردرآمدترین بازیگر جهان به خاطر دزدی و کلاهبرداری!
دواین جانسون که اکنون یکی از پردرآمدترین بازیگران جهان است و دو سال قبل عنوان پردرآمدترین بازیگر مرد را به خود اختصاص داد می‌گوید در دوران نوجوانی چندین بار توسط پلیس دستگیر شده است

دواین جانسون: هشت یا نُه بار برای سرقت، کلاهبرداری و دعوا دستگیر شده ام!

دواین جانسون ملقب به راک در مصاحبه‌ای جدید که مربوط به سریال بیوگرافی جدیدش به نام "راک جوان" است، از دوران کودکی خود گفت.

این برنامه تلویزیونی محصول شبکه NBC است و توسط جانسون کشتی گیر سابق و بازیگر هالیوود تهیه شده است و دوران سخت زندگی او به عنوان یک نوجوان سرکش و همینطور اولین موفقیت‌های او به عنوان بازیکن فوتبال در کالج را روایت می‌کند. او در مصاحبه خود با مجله سان گفت: زندگی و بزرگ شدن من به طرز عجیبی پیچیده و به طور غیرقابل باوری سخت بود.

پدر دواین جانسون، قبل از اینکه ورزش کشتی به اهمیت امروز برسد، یک کشتی گیر بود و به همین دلیل به گفته جانسون همیشه برای پرداخت مخارج زندگی مشکل داشته است. خانواده پنج نفره او مرتب جا به جا می‌شدند و در حالی که جانسون یک نوجوان بود، در ۱۳ ایالت مختلف زندگی کردن را تجربه کرده بودند.

دواین جانسون زمانی که در هاوایی زندگی می‌کرد، جرائمی کوچک را مرتکب شد و به سرقت روی آورد. جانسون در این باره گفت:

۱۳ ساله بودم که از مسیر درست زندگی منحرف شدم. چندین بار به دلیل دعوا، سرقت و کار‌های احمقانه‌ای که نباید مرتکب می‌شدم، دستگیر شدم. او توضیح داد که به همراه گروهی از دوستانش توریست‌های متمول را هدف سرقت خود قرار می داد!

جانسون همچنین گفت تا ۱۷ سالگی هشت یا نُه بار برای جرائمی مثل سرقت، کلاهبرداری و دعوا دستگیر شده است. او جوانی خود را فردی با مشکل عصبی توصیف کرد.

جانسون اکنون پردرآمدترین بازیگر جهان است که طبق آخرین آمار فوربس از ژوئن ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۰، ۸۷.۵ میلیون دلار کسب درآمد کرده است. او بازیگری را از سال ۲۰۰۲ با بازی در فیلم‌هایی مثل "پادشاه عقرب" آغاز کرد و با مجموعه فیلم‌های "سریع و خشن" به شهرت رسید. او یکی از حرفه‌ای‌ترین کشتی گیر‌ها نیز محسوب می‌شد.

 

بیشتر بدانید : ماجرای ستاره دار شدن پردرآمدترین بازیگر جهان

بیشتر بدانید : این سلبریتی های محبوب ما آنقدر که فکر می کردیم خوب نیستند!!

بیشتر بدانید : شرط ستاره سینما برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

بیشتر بدانید : دواین جانسون با چشمانی اشکبار از نبرد سختش با افسردگی گفت

بیشتر بدانید : چرا دواین جانسون از بازیگران مرد تقاضا کرد تا در گلدن گلوب 2018 مشکی بپوشند؟

 


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir