چرا جانی دپ را یک ستاره واقعی هالیوود می دانیم؟
 جانی دپ بازیگری است که از بازاریابی تلفنی کار خود را آغاز کرده و به یکی از گرانقیمت ترین ستارگان هالیوود تبدیل شد

۷ دلیل جالب برای اینکه جانی دپ یک ستاره واقعی و بی بدیل در هالیوود است

از یک بازاریابی تلفنی برای یک کمپانی فروشنده خودکار تا سه بار نامزدی اسکار، سرنوشت جانی دپ تایید کننده این باور است که اگر مصمم باشید می توانید به هر چیزی که بخواهید برسید. بعد از ۳۶ سال فعالیت قابل توجه در هالیوود، جانی دپ به یکی از محبوب ترین بازیگران در سراسر جهان تبدیل شده است. جانی دپ چنان محبوب است که حتی شایعات سال های اخیر در مورد همسر آزار بودن و خشونت خانوادگی نیز باعث نشده طرفداران پروپاقرص خود را از دست بدهد. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با ۷ دلیل برای اینکه جانی دپ یک ستاره واقعی هالیوودی است آشنا کنیم.

او نقش های بسیار چالش برانگیزی را انتخاب می کند

جانی دپ تاکنون در ۹۳ فیلم و سریال بازی کرده و یک گدلن گلوب و یک جایزه بازیگران گیلد را نیز بدست آورده است. او فعالیت خود را با بازی در فیلم ماندگار A Nightmare on Elm Street آغاز کرده و در طول سال های طولانی فعالیتش در نقش دزد دریایی، کارآگاه، گرگ، خون آشام، مردی با دست های قیچی و بسیاری نقش های متنوع دیگر نیز بازی کرده که باعث شده بازیگری با توانایی های متنوع در نقش های متفاوت لقب گیرد.

او یک ستاره راک نیز هست

جانی دپ از زمانی که ۱۲ سال داشته گیتار می نواخته است. در واقع او قبل از اینکه نیکلاس کیج به او توصیه کرد بهتر است به سراغ بازیگری برود، در چندین گروه موسیقی گیتار می نواخت. دپ در حال حاضر همراه با آلیس کوپر عضو یک گروه موسیقی به نام Hollywood Vampires است که گاهگاهی نیز تور برگزار می کنند.

دپ دوستانش را برای همیشه نگه می دارد

یک واقعیت جالب دیگر در مورد جانی دپ این است که وقتی وی دوست انتخاب می کند، آن ها را برای باقی عمر نگه می دارد. او رابطه عمیقی با تیم برتون کارگردان معروف دارد و در چندین فیلم نیز با وی همکاری داشته است. او همچنین از سال ها پیش با مریلین منسون دوست بوده و در برخی تورها و موزیک ویدیوهای این خواننده مشهور حضور داشته است. جالب این که این دو یک تتو مشابه نیز دارند. از دیگر دوستان قدیمی جانی دپ می توان به وینونا رایدر و همسر سابقش، ونسا پارادیس اشاره کرد.

جانی دپ برای کمک به دیگران درنگ نمی کند

وقتی هیث لجر به شکل غیرمنتظره ای درگذشت، دپ دستمزد خود برای فیلم The Imaginarium of Doctor Parnassus را به دختر او هدیه کرد. او همچنین ۲ میلیون دلار به بیمارستانی که دخترش، لیلی-رُز، رابه خاطر مشکلات کلیوی درمان کرده بود، اهدا کرد. اهمچنین دپ به طور مرتبط برای کمک به دیگران تلاش می کند و یک بار نیز به درستی جایزه شجاعت برای کمک به دیگران (Courage to Care) را دریافت کرده است.

جانی دپ یک پدر بی نقص است

به گفته لیلی-رُز، والدینش به او سخت نمی گیرند و به او اجازه داده اند هر کاری که دوست دارد را انجام دهد. علیرغم برنامه شلوغش، دپ برای فرزندانش وقت می گذارد و در این زمینه کیفیت را به کمیت ترجیح می دهد. او همچنین نام دخترش را روی سینه اش تتو کرده است.

او با لباس های جک اسپارو به عیادت کودکان بستری شده می رود

جک اسپارو یکی از محبوب ترین نقش هایی است که جانی دپ بازی کرده و کودکان به شدت به آن علاقه دارند و دپ از همین موضوع برای غافلگیر کردن آن ها استفاده می کند. او به عیادت کودکان بیمار رفته و آن ها را خوشحال می کند. یک بار دپ برای مدت ۵ ساعت بی وقفه در نقش جک اسپارو مانده و از یک بیمارستان کودکان دیدن کرد.

یک فسیل به نام جانی دپ نامگذاری شده است

فسیل یک جانور باستانی منقرض شده به نام دپ نامگذاری شده است. محققی که این فسیل را پیدا کرده، نام آن را به افتخار دپ «Kootenichela deppi» گذاشته است. این جانور از خانواده عقرب ها و خرچنگ ها بوده و چنگال هایی شبیه قیچی دارد که شباهت بسیاری با شخصیت جانی دپ در فیلم Edward Scissorhands دارد.

 

بیشتر بدانید : دستمزد باورنکردنی جانی دپ فقط برای یک سکانس! + عکس

بیشتر بدانید : از جانی دپ تا کیانو ریوز: بازیگرانی که در موسیقی هم موفق هستند + عکس

بیشتر بدانید : جانی دپ چگونه ثروت خود را به باد داد؟! + عکس

بیشتر بدانید : جانی دپ با چهره جدیدش طرفدارانش را غافلگیر کرد! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com