دستمزد عجیب کیت وینسلت برای هر اپیزود سریال
به ادعای مجله ورایتی، کیت وینسلت برای هر اپیزود از سریال Mare of Easttown نزدیک به 650,000 دلار دستمزد دریافت کرده است

دستمزد قابل توجه کیت وینسلت در سریال موفق Mare of Easttown

این روزها همه بازیگران طراز اول نیز به تلویزیون آمده اند و با دریافت دستمزدهایی قابل توجه در سریال های عمدتاً کوتاه تلویزیونی ایفای نقش می کنند. یکی از این بازیگران طراز اول کیت وینسلت بود که با بازی در سریال بسیار موفق Mare of Easttown یک بار دیگر هنر خود را به رخ کشید. وینسلت در این مینی سریال شبکه HBO نقش یک کارآگاه را بازی می کند که سعی می کند زندگی اش را از نابودی نجات دهد در حالی که مشغول تحقیق در مورد قتل یک دختر نوجوان محلی است. این سریال جنایی رازآلود به نویسندگی برد اینگلزبی و کارگردانی کریگ زوبل رفته رفته مهیج تر از قبل شده و در نهایت در اپیزود پایانی عنوان پربیننده ترین اپیزود تاریخ سرویس HBO Max را بدست می آورد.

تاثیر این سریال حتی پس از پایان آن نیز همچنان برقرار بوده به طوری که Mare of Easttown در مجموعه در ۱۶ بخش نامزد دریافت جایزه امی شده است از جمله در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول برای کیت وینسلت که همه بازی او را در این سریال ستوده اند. موفقیت این سریال به حدی بوده که بسیاری انتظار ساخت فصل دوم آن را می کشند. وینسلت گفته است که دوست دارد به نقش مَیر باز گردد و به لطف بازی متعهدانه او در این نقش، گفتگوها در شبکه سازنده برای بازگشت سریال در حال انجام است. اما به ادعای ورایتی که در روزهای اخیر دستمزد بازیگران مشهور در سریال های تلویزیونی را فاش کرده، وینسلت برای هر اپیزود از سریال Mare of Easttown نزدیک به ۶۵۰,۰۰۰ دلار دستمزد دریافت کرده است.

بدین ترتیب وی در مجموع ۷ اپیزود این سریال در مجموع ۴.۵ میلیون دلار دستمزد گرفته است. این اعداد باعث می شود که وی بالاتر از استیو مارتین و مارتین شورت در زمینه دستمزدها در دنیای تلویزیون قرار گیرد، بازیگران مطرحی که برای هر اپیزود از سریال Only Murders in the Building بیش از ۶۰۰,۰۰۰ دلار دستمزد گرفته اند. همچنین دستمزد کیت وینسلت هم تراز با دستمزدی است که سارا جسیکا پارکر برای راه اندازی مجدد سریال Sex and the City گرفته که تخمین زده می شود بین ۶۵۰,۰۰۰ تا ۷۵۰,۰۰۰ دلار برای هر اپیزود باشد.

 

بیشتر بدانید : کیت وینسلت همزمان با 41ساله شدنش 40 نکته زندگی اش را گفت

بیشتر بدانید : پشیمانی تلخ کیت وینسلت از همکاری با برخی از کارگردان های مرد


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com