"مجله تئاتر" با دعوت از پیشکسوتان و بازیگران تئاتری همچون علی نصیریان،دکتر محمود عزیزی،شهاب حسینی و همچنین مسوولان تئاتر کشور جایگاه خودش را پیدا کرده و برنامه‌ای تاثیرگذار در عرصه تئاتر کشور است.

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی میهمانان این هفته مجله تئاتر خواهند بود. برنامه "مجله تئاتر" که به صورت هفتگی به مسائل صنفی، حرفه ای و تخصصی این هنر و نقد و بررسی آثار روی صحنه تئاتر می پردازد، 6 دی ماه،چالشهای بازیگری در تئاتر،سینما و تلویزیون را مورد بررسی قرار می‌دهد.مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در این برنامه راجع به چالشهای بازیگری و علل موفقیت برخی سریال های تلویزیونی با حضور بازیگران تئاتری به ارائه نظرات خود می‌پردازند.در نقد نمایش هفته نیز ،نمایش «درخت بلوط » با حضور رضا مولایی بازیگر اثر مورد نقد قرار می‌گیرد.
"مجله تئاتر" با دعوت از پیشکسوتان و بازیگران تئاتری همچون علی نصیریان،دکتر محمود عزیزی،شهاب حسینی و همچنین مسوولان تئاتر کشور در برنامه های گذشته نشان داد که در میان اهالی این هنر جایگاه خودش را پیدا کرده و می‌تواند برنامه‌ای تاثیرگذار در عرصه تئاتر کشور باشد. استفاده از افرادی که سال‌ها در این حوزه فعال بوده‌اند به عنوان دست‌اندرکاران مجله تئاتر از عواملی بوده که توانسته در ارتقای جایگاه آن در میان اهالی تئاتر موثر باشد؛
مجله تئاتر به تهیه کنندگی نیما دهقان چهارشنبه ها ساعت 23:15 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:inn.irمطالب پیشنهادی:
عزت ا.. انتظامی: افسوس که تا بیضایی زنده است قدرش را نمی دانیم
برج آزادی تهران ترک خورد
برای 35 سالمرگ اسطوره سینمای کمدی
 اگر سینمای ایران تهیه کننده حرفه ای داشت بیضایی مجبور نمی شد هر ده سال یک بار فیلم بسازد!
مریلا زارعی در فیلم "جدایی نادر از سیمین" گزینه اول اصغر فرهادی بود برای بازی در ....

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش! انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش!

محمود شهریاری، مجری قدیمی تلویزیون با انتشار ویدئویی از محمدرضا گلزار مجری «برنده باش» انتقاد کرد

 
X