هانیه توسلی در صفحه ی شخصی اش به هوادارنش یک پیشنهاد سینمایی داد و فیلم " استراحت مطلق" را تبلیغ کرد.

هانیه توسلی به دنبال کنندگان صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پیشنهاد کرده فیلم «استراحت مطلق» به کارگردانی عبدارضا کاهانی را ببینند.

این بازیگر که در حال حاضر سریال ابله را در بازار نمایش خانگی دارد، دو دلیل برای این پیشنهاد دارد.

توسلی نوشته: «استراحت مطلق را ببینید به چند دلیل: اول از همه بازى هاى درخشان تك تك بازیگران فیلم!مگر مى شود این همه بازى خوب یكجا!دوم كارگردانى فیلم است كه بسیار روان و پخته است!طراحى صحنه و لباس و گریم و موسیقى فیلم به نظر من خیلى درست و بجاست.فیلم خوب را باید دید و به دیگران پیشنهاد كرد.همین»پیشنهاد جالب هانیه توسلی!
پیشنهاد جالب هانیه توسلی

 

او یکی از بازیگرانی است که در صفحه اینستاگرامش به صورت ثابت کتاب‌هایی را برای خواندن معرفی می‌کند. رمان «گفتگو در کاتدرال» نوشته ماریو بارگاس یوسا، رمان عقاید یک دلقک نوشته هانریش بل، مجوعه داستان «بیست و یک داستان از نویسندگان معاصر فرانسه» با ترجمه ابوالحسن نجفی و ... از جمله کتاب‌هایی است که این بازیگر آن‌ها را برای خواندن پیشنهاد کرده است.

ترانه علیدوستی، بابک حمیدیان، رضا عطاران، مجید صالحی، امیرشهاب رضویان و فریده فرامرزی از جمله بازیگران فیلم عبدالرضا کاهانی هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تهران مگه مال توئه؟!گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X