تتت


محل برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و بالطبع اسکان تیم ملی کشتی ایران نه در اتریش و اروپا، بلکه در خود آمریکا و شهر لس آنجلس بود و پیش بینی اینکه چنین اتفاقاتی ممکن است در اردوی تیم ملی رخ دهد کار سختی نبوده است!

یک سایت اصولگرا پس از انتشار عکس هایی از حضور یک مدیر و مجری شبکه های ماهواره ای (علیرضا امیر قاسمی) و اندی (موزیسین ایرانی مقیم لس‌آنجلس) در مراسم قهرمانی تیم ملی کشتی آزداد در آمریکا، در این باره انتقاد کرد و نوشت:

در روزهایی که مقامات آمریکایی پس از تفاهم لوزان، صرفا به تعهدات ایران اشاره می کنند و هرگز از "حق" ایران یا تعهدات خود یاد نکرده اند، نمایندگان تعدادی از شبکه های تلویزیونی لس آنجلسی نیز در اردوی تیم ملی کشتی کشورمان حاضر شدند و عکس یادگاری انداختند!

 بر اساس اخبار جسته و گریخته ای که از اردوی تیم ملی در مدت حضور در لس آنجلس آمریکا دست به دست شده بود، برخی خوانندگان موسیقی های نازل و مبتذل لس‌آنجلسی و نیز برخی مجریان تابلودار شبکه های فارسی زبان آمریکا، در اردوی تیم ملی حاضر شده اند.

تصاویر مربوط به این اتفاقات نیز به وفور در شبکه های اجتماعی توزیع شد اما مقامات ورزشی کشور و فدراسیون کشتی هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده اند.

قبح این اتفاق در شرایطی در حال ریخته شدن است که پیش از این موارد متعددی از اتفاقات مشابه، با واکنش مقامات کشورمان همراه شده بود. به طور مثال، عکسی از محمدرضا خلعتبری در کنار یکی از آهنگسازان لس‌آنجلسی، کار را به جایی رساند که حتی شایعه شد خط خوردن بازیکن فعلی سپاهان از تیم کی روش، به همین دلیل بوده است.علیرضا امیر قاسمی و اندیعلیرضا امیر قاسمی و اندی

 

قابل تامل اینکه اتفاق مذکور در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتریش رخ داده بود و بدون در نظر گرفتن اینکه دلیل خط خوردن خلعتبری چه بوده، در آن زمان، دست کم صحبت از قاطعیت مسئولان در این خصوص نیز به میان آمد.

با این حال، محل برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و بالطبع اسکان تیم ملی کشتی ایران نه در اتریش و اروپا، بلکه در خود آمریکا و شهر لس آنجلس بود و پیش بینی اینکه چنین اتفاقاتی ممکن است در اردوی تیم ملی رخ دهد کار سختی نبوده است!

با این حال معلوم نیست چه شد که به یکباره هم درهای تیمی با نام ایران به روی هر مخالف و معاندی باز شد و هم قبح این اتفاق کاملا ریخت!

این سایت در ادامه نوشت: در شرایطی که آمریکایی ها با اظهارنظرهای هسته ای خود، بی اعتمادی ملت ایران را به اوج رسانده اند، بعید نیست کسی حتی به کاپی که در این کشور به اردوی تیم ملی داده شد شک کند که مبادا وسیله جاسوسی در آن تعبیه شده باشد(!)، چه رسد به عادی شدن چنین اتفاقی!

این تصویر را همین سایت اصول‌گرا از محل مسابقات کشتی منتشر کرده است.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : caffecinema.com/Seratnews.ir

 

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X