"من آزاده نامداری را پدیده ی جشنواره ی امسال فیلم فجر خواهم کرد" این جمله را پرویز شهبازی(کارگردان) درباره مجری معروف گفته است.وی بازیگران اصلی فیلم جدیدش را هم  انتخاب کرده است.

پیش تولید فیلم سینمایی «نسیم» به کارگردانی شهبازی و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی مدتی است که آغاز شده و قرار است با انتخاب بازیگران اصلی از 25 اردیبهشت ماه وارد مرحله فیلمبرداری شود. ساعد سهیلی و یک دختر 20 ساله دو بازیگری هستند که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده و با دست‌اندرکاران «نسیم» قرارداد بسته‌اند.

ساغر قناعت بازیگری است که از میان 1500 متقاضی دختر برای ایفای نقش «نسیم» انتخاب شده و قرار است با این فیلم برای اولین بار بازی جلوی دوربین را تجربه کند. البته دست اندرکاران پروژه قصد داشتند کاراکتر پسر جوان «نسیم» را هم از میان چهره‌های جدید انتخاب کنند که در نهایت به گزینه مناسبی نرسیدند تا ساعد سهیلی ایفاگر این نقش باشد.

«نسیم» داستان دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد. آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و..

فهرست عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پرویز شهبازی، مدیرفیلمبرداری: هومن بهمنش، صدابردار: منصور شهبازی، طراح صحنه و لباس: کیوان مقدم، طراح گریم: محمد قومی، مدیر تولید: مجید گودرزی، مدیر برنامه‌ریزی: نوید میهن‌دوست، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی. تهیه‌کننده: مسعود ردایی.

شنیده ها حاکی از آن است که آزاده نامداری برای یکی از نقش های فیلم جدید شهبازی انتخاب شده است . پرویز شهبازی درباره این مجری معروف گفته : من آزاده نامداری را پدیده ی جشنواره ی امسال فیلم فجر خواهم کرد!


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X