دکور ماه عسل کپی برداری از کنسرت مدونا است؟
برنامه “ماه عسل” امسال در کنار همه حواشی عجیب و غریبی که پیرامون حضور مهمانانی خاص داشت به یک دلیل دیگر هم در کانون توجه قرار گرفته و آن هم دکور آن است.

هزینه دکور ماه عسل

برنامه “ماه عسل” امسال در کنار همه حواشی عجیب و غریبی که پیرامون حضور مهمانانی خاص داشت به یک دلیل دیگر هم در کانون توجه قرار گرفت و آن شبیه بودن بیش از حد دکور برنامه به دکور یکی از کنسرت های “مدونا” خواننده آمریکایی بوده است.

پیمان قانع طراح این دکور اما هر گونه کپی برداری از دکوری خاص را رد کرده و ایده خلق آن را محصول یک کار گروهی دانسته است. قانع می گوید: در مورد این دكور بعضی از منتقدان اعلام كرده‌اند كه ایده اصلی از دكور كنسرت یكی از خواننده‌های مشهور زن امریكایی برگرفته شده است و هزینه چند صد میلیونی روی دست عوامل برنامه گذاشته است. اما حقیقت این نیست چرا كه از مدت‌ها قبل درباره ایده و شكل دكور برنامه بحث و تبادل نظر وجود داشته است.

وی ادامه می دهد: قبل از مطرح شدن ایده كهكشان، محتوای دكور با یك گل بزرگ طراحی شده بود اما مورد موافقت علیخانی و سایر عوامل برنامه قرار نمی‌گیرد. به این ترتیب تلاش برای تغییر در دكور آغاز می‌شود.

مجبور شدیم دكور برنامه را در یكی از سوله‌های نمایشگاه بین‌المللی برپا كنیم

پیمان قانع درباره چگونگی رسیدن به این ایده روایت جالبی دارد. او می‌گوید: استودیو‌های صداوسیما كوچك است و ما مجبور شدیم دكور برنامه را در یكی از سوله‌های نمایشگاه بین‌المللی برپا كنیم. دكور امسال برنامه به اندازه چهار استودیو و دكور موجود در سازمان صدا و سیما فضا اشغال كرده است و این دست ما را برای طراحی باز گذاشت.

فلسفه نورهای آبی رنگ دکور ۷۰ میلیونی

وی خاطرنشان ساخت: فلسفه نور‌های آبی رنگ در حاشیه و بك‌گراند صحنه مصاحبه با میهمانان كه روی تابلوهای‌ LED به نمایش در می‌آید، نشان دادن وجود امید در دل تاریكی است.

طبق گفته طراح دكور ماه عسل حداكثر هزینه دكور برنامه امثال به ٦٠ تا ٧٠ میلیون تومان می‌رسد.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : cinemajournal.ir / اعتماد