این بدلکار به ایران آمده تا تجربه واژگون کردن ماشینی که طراحی آن را برعهده داشتم، انجام دهد. در این کار برای آماده سازی ماشین یک هفته وقت گذاشتیم تا تمام مسایل ایمنی را رعایت کنیم.

بدلکار هالیوودی به ایران آمد

بدلکاران هالیوود صحنه‌هایی را که یک ایرانی طراحی آن را بر عهده داشت در تهران انجام دادند.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 1حضور بدلکار هالیوودی در ایران 1

امیر بدری طراح صحنه‌های اکشن و بدلکاری با اعلام این مطلب ، گفت: اخیرا طراحی صحنه‌ای را بر عهده داشتم که یکی از بهترین بدلکاران هالیوود آن را در شهرک غرب تهران اجرا کرد. این بدلکاری، صحنه‌ای از واژگون کردن ماشینی بود که رکورد بیشترین معلق زدن در ایران را با سه دور و نیم شکست.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 2حضور بدلکار هالیوودی در ایران 2

بدری که سالها است در حرفه بدلکاری فعالیت می‌کند و هفت ماهی است که تیم خودش را تاسیس کرده است، در جدیدترین فعالیت‌اش با بدلکار فیلم‌های هالیوود همکاری داشته است.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 3حضور بدلکار هالیوودی در ایران 3


او در این باره گفت: "فاتیح اوگورلو" از مطرح‌ترین بدلکاران بین‌المللی است که طراحی بخش ترکیه فیلم «جیمز باند» را بر عهده داشته و همچنین بدل بازیگرانی همچون کریستین بل، اسکات آدکینز و راسل کرو بوده است.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 4حضور بدلکار هالیوودی در ایران 4

او همچنین در آخرین فیلم جکی چان نیز به عنوان بدلکار حضور داشته است.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 5حضور بدلکار هالیوودی در ایران 5

بدری اضافه کرد: این بدلکار به ایران آمده تا تجربه واژگون کردن ماشینی که طراحی آن را برعهده داشتم، انجام دهد. در این کار برای آماده سازی ماشین یک هفته وقت گذاشتیم تا تمام مسایل ایمنی را رعایت کنیم.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 6حضور بدلکار هالیوودی در ایران 6

وی با ابراز امیدواری از اینکه این همکاری‌ها خدمتی در راستای کمک به صنعت سینمای ایران باشد، ادامه داد: بیش از ۵ سال همکاری مداوم با این بدلکار داشته‌ام که آخرین آن‌ها فیلم بین‌المللی «علی نینو» بود.


حضور بدلکار هالیوودی در ایران 7حضور بدلکار هالیوودی در ایران 7


به گفته بدری از دیگر اعضای این گروه هادی باقری از موتورسواران سبک کراس بود که ماشین دیگری را واژگون کرد و تجربه حضور در چند فیلم بین المللی و ایرانی دیگر را هم دارد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : isna.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X