مراسم تقدیر از عوامل برنامه تلویزیونی ماه عسل 94، شامگاه دوشنبه در تالار ایوان شمس برگزار شد.

تقدیر از عوامل ماه عسل 94

آئین تجلیل از عوامل ماه عسل با حضور پورحسین قائم مقام معاون سیما، نعمتی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما، محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، میرحسینی، راستگو عضو شورای شهر تهران، عوامل ماه عسل و مردم عصر امروز در ایوان شمس تهران برگزار شد.


مراسم تجلیل از احسان علیخانیمراسم تجلیل از احسان علیخانی

 

پرویز فتاح رئیس کمیته امداد  امام خمینی(ره)دیگر سخنران این مراسم بود. او در ابتدای سخنان خود بیان داشت: مردم ما اهل خیر هستند به گونه‌ای که برای حمایت از مستمندن چیزی نزدیک به 750 هزار حامی آمد و من زمانی که این رقم را به رئیس جمهور گزارش دادم ایشان بسیار متعجب شدند. بسیار ما برای آنکه از فرزندانی که پدر دارند اما پدرشان نان‌آور خانواده نیست، حمایت کنیم بسیار تلاش کردیم که چگونه از ظرفیت برنامه ماه عسل استفاده کنیم.


عکس احسان علیخانی در مراسم تجلیل از ماه عسلعکس احسان علیخانی در مراسم تجلیل از ماه عسل

شاید اگر کمی هم دیر این اتفاق افتاد ما مقصر بودیم اما وقتی که این کار را شروع کردیم و طرح محسنین در ماه عسل مطرح شد به میزان قابل توجهی تماس و پیام به ما رسید به گونه‌ای که سیستم‌های ما جوابگو نبود. چیزی نزدیک به 340 هزار پیامک از طرف حامیان به ما رسید که ما هنوز فرصت نکردیم همه آنها را بررسی کنیم. اکنون در حدود 240 هزار نفر از این حامیان را در اختیار داریم و تلاش می‌کنیم با بقیه نیز تماس بگیریم.


تقدیر از زوج ماه عسل 94تقدیر از زوج ماه عسل 94

 

وی ادامه داد:‌خاطرم است که در یکی از مناطق برای ملاقات کسی رفته بودم او کودکی بود که پدرش در آتش سوخته بود. چرا که می‌خواست جان یک نفر را نجات دهد. آنجا بود که متوجه شدیم به واسطه برنامه ماه عسل کمک‌های زیادی به این کودک شده است. فکر می‌کنم در این باب کار بسیار بزرگی صورت گرفت. من هم اینجا از بزرگان صدا و سیما خواهش می‌کنم که از این ظرفیت به خوبی استفاده کنند. و برای ماه محرم و ماه رمضان آتی نیز این برنامه را داشته باشند.


عکس مهدی یراحی در مراسم تجلیل از ماه عسلعکس مهدی یراحی در مراسم تجلیل از ماه عسل

 

فتاح در پایان سخنان خود گفت: از طرف ما سفر به عتبات عالیات را به احسان علیخانی تقدیم می‌کنیم.


عکس فرزاد فرزین در مراسم تجلیل از ماه عسلعکس فرزاد فرزین در مراسم تجلیل از ماه عسل

 در ادامه این نشست از عوامل ماه عسل و مدیران صدا و سیما تقدیر به عمل آمد. سپس علیخانی تهیه کننده و مجری ماه عسل به صحبت پرداخت.عکس محمد سلوکی و احسان علیخانی در مراسم تجلیل از ماه عسل

عکس محمد سلوکی و احسان علیخانی در مراسم تجلیل از ماه عسل

وی در ابتدای سخنان خود گفت: شک ندارم که به برکت همین میهمان ها و روایت داستان‌هایشان است که ماه عسل پربیننده شد. خاطرم است روزی که ماه عسل امسال تمام شد پیامکی را به همکارانم دادم آن این بود که من احسان علیخانی حتما به ماه عسل مدیونم اما ماه عسل به شما مدیون است. چرا که اگر قصه‌ها و روایت شما نبود ماه عسل این اندازه پربیننده نمی‌شد.


عکس احسان علیخانیعکس احسان علیخانی

 

علیخانی به سختی کار با این سوژه‌ها اشاره کرد و گفت: برای من ساختن یک برنامه که در آن 30 آدم معروف را بیاورم و حرف بزنیم کاری بسیار ساده است اما رفتن به سمت چنین موضوعاتی دشوار و مشکل می‌باشد. برای مثال ما امسال بیش از 10 میهمان داشتیم که تاکنون تهران را ندیده بودند. حال فرض کنید چگونه آنها را در استادیوم بیاوریم در نتیجه مجبور بودیم وقتی را صرف کنیم تا آنها با استادیو و جو آن آشنا شوند. به نظرم ماه عسل همیشه حول محور امید گشته است و هیچگاه کسی را ناامید نکرده است. همین موضوع موجب دلگرمی من است و زمانی که به دلیل مخلتف کم می‌آورم این موضوع به من انگیزه می‌دهد.


احسان علیخانی در مراسم تجلیل از ماه عسلاحسان علیخانی در مراسم تجلیل از ماه عسل

 

در پایان این مراسم از حامد و همسرش که مراسم عروسی‌شان در روز عید فطر در ماه عسل برگزار شد تقدیر شد و به روی صحنه آمدند و محمود صلاحی از طرف سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران 5 سکه طلا به آنها هدیه داد. حامد نیز هدیه خود را به آقاجون که او را بزرگ کرده بود داد. همچنین پرویز فتاح به این زوج جوان سفر به عتبات عالیات را هدیه کرد.این مراسم با پخش مستندی از این زوج و عروسی‌ آنها در مشهد به پایان رسید.امیر علی بهادریامیر علی بهادری
مهدی یراحی
مهدی یراحی
مراسم تجلیل از ماه عسل

مراسم تجلیل از ماه عسل
لحظه دریافت هدیه احسان علیخانی
لحظه دریافت هدیه احسان علیخانی
احسان علیخانی
احسان علیخانی
عکس مهدی یراحی
عکس مهدی یراحی
عکس مهدی یغمایی

عکس مهدی یغمایی
احسان علیخانی در مراسم تجلیل ماه عسل 94
احسان علیخانی در مراسم تجلیل ماه عسل 94گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com / tasnimnews.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X