امیر کربلایی‌زاده، یکی از کمدین‌های برنامه خندوانه در یک فیلم کوتاه با موضوع شهدای غواص بازی می‌کند. 

امیر کربلایی زاده در یک فیلم

تولید فیلم کوتاه «تَلَظی» با موضوع شهدای غواص و عملیات کربلای چهار به کارگردانی حسین دارابی در باشگاه فیلم سوره حوزه هنری کلید می‌خورد. این فیلم داستان یک معلم و شاگرد از غواصان عملیات کربلای چهار را روایت می‌کند که در محاصره نیروهای بعثی گرفتار شده‌اند.

امیر کربلایی‌زاده، علیرضا مظفری و آفرین عبیسی بازیگران این اثر کوتاه داستانی به شمار می‌روند که قرار است یک بازیگر اصلی دیگر نیز به جمع آن‌ها افزوده شود.

امیر کربلایی‌زاده از هنرمندان با سابقه تئاتر که در ماه‌های اخیر به واسطه اجرای استند آپ کمدی در برنامه خندوانه بیشتر شناخته شده، پیش از این هم به عنوان بازیگر اصلی در فیلم کوتاه «کرایه‌ها آماده» با حسین دارابی همکاری داشته است.

از دیگر نکات جالب توجه در ساخت این فیلم حضور محسن روزبهانی برنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر به عنوان طراح جلوه‌های ویژه میدانی در فیلم کوتاه «تلظی» است که محمدجواد موحد و عباس خدادادی تهیه کننده و مدیر تولید آن هستند.

لوکیشن اصلی این فیلم شهرک سینمایی دفاع مقدس است و بخش‌هایی از آن نیز در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تصویربرداری می‌شود و حضور متعدد هنروران در سکانس‌های مختلف این اثر و استفاده از انفجارهای واقعی بر حجم تولید آن به عنوان یک اثر کوتاه افزوده است.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : farsnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X