نوشابه باز کردن خاص ساندرا بولاک برای جنیفر لارنس!
ساندرا بولاک بازیگر هالیوودی جدیدترین چهره‌ای است که از تبعیض جنسیتی در هالیوود برای پرداخت دستمزد بازیگران شکایت کرد.

حمایت ساندرا بولاک از جنیفر لارنس

ساندرا بولاک بازیگر برنده جایزه اسکار با حمایت از حرف‌های جنیفر لارنس که هفته پیش در قالب یک مقاله منتشر شد و به پرداخت دستمزد در هالیوود و تبعیض جنسیتی در این زمینه اعتراض داشت، گفت: این فاصله زیاد بین دستمزدهای بازیگران زن و مرد نتیجه مسایل بزرگتر اجتماعی است.

او که برای معرفی جدیدترین فیلمش با عنوان «برند ما بحران است» در مراسمی شرکت کرده بود بیان کرد: این مقاله شجاعانه، زیبا و درست بود.

بازیگر فیلم «جاذبه» گفت در این مقاله، لارنس پذیرفت که در برابر دستمزد کمتر کوتاه آمده چون می‌خواست همچنان قابل تحسین بماند و این اعتراف شجاعانه‌ای بود. وی تایید کرد در هالیوود پرداخت دستمزد بر مبنای تبعیض جنسیتی انجام می‌شود.

وی گفت: من بارها این را در قالب سوال مطرح کرده‌ام که چرا چنین روندی وجود دارد و هیچ کس نخواست به این سوال پاسخی بدهد. اما چرا باید اجازه بدهیم که درباره زنان چنین تفکری وجود داشته باشد؟ من هم خودم را برای پذیرش این مساله سرزنش می‌کنم.

بولاک گفت: فکر می کنم نیاز بود که کسی مثل جنیفر لارنس که اینقدر موفق است و مورد توجه، چنین چیزی را به زبان بیاورد تا بقیه متوجه آن بشوند چنین اتفاقی برای همه ما می‌افتد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com