فیلمبردارى "پنجاه كیلو آلبالو" به كارگردانى مانى حقیقى كه از اوایل مهرماه در تهران آغاز شده بود به روزهاى پایانى نزدیك مى شود

فیلم 50 کیلو آلبالو

آنهایی که فیلمنامه "پنجاه کیلو آلبالو" را خوانده اند آن را یکی از بهترین کمدی رمانتیک های سال های اخیر می دانند؛ فیلمنامه ای که از مانی حقیقی چند دست چرخید تا دوباره به دست خودش رسید.فیلم "پنجاه كیلو آلبالو" از محصولات پربازیگر امسال است كه به گفته محمد شایسته كاملا در بخش خصوصى تولید شده است.


50 کیلو آلبالو -150 کیلو آلبالو -1

 

وى در ادامه مى گوید: من از آن تهیه کنندگان نیستم که چیزی را با کارگردان توافق کنم و بعد زیرش بزنم. ما لوکیشن و امکانات و هرچیزی گروه لازم دارند فراهم می کنیم. "پنجاه کیلو آلبالو" فیلم سخت و پر هزینه ای است و یک میلیارد و دویست تا یک میلیارد و پانصد میلیون تومان برای آن برآورد هزینه شده. در آبادان فیلمبرداری دارد، در تهران بالای 30 لوکیشن داریم و حول و حوش 10 لوکیشن ها را دکور زدیم.


50 کیلو آلبالو -250 کیلو آلبالو -2

 

محمد شایسته درباره حضور فیلم در جشنواره گفت: نه "پنجاه كیلو آلبالو" و نه هیچ فیلم دیگرى را به جشنواره فجر نمى دهم و فیلم مانى حقیقى را براى نمایش در نوروز ٩٥ آماده مى كنیم.

ساعد سهیلى، هستى مهدوى، فرهاد آئیش، پژمان جمشیدى، سیامك انصارى،افسانه بایگان، آزاده صمدى، سروش صحت، ویشكا آسایش،على صادقى، بهنوش بختیارى، داریوش اسدزاده و ... از بازیگران فیلم هستند.


50 کیلو آلبالو -350 کیلو آلبالو -3

 

داستان "پنجاه کیلو البالو" از مجلس عروسی مرجان آغاز میشود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری دامادخلافکار وارد می شوند و میهمانان هم فرار می کنند. در این میان ریختن آب آلبالو روی پیراهن داوود باعث آشنایی ناگهانی او و آیدا می شود و اتفاقات ناخواسته ای برای آنها می افتد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : روزنامه سینما


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X