پیمان معادی در این فیلم در نقش یک فلافل فروش و نوید محمدزاده در نقش یک معتاد ایفای نقش می کنند.

پیمان معادی در نقش یک فلافل فروش

به گزارش سیمرغ «ابد و یک روز» اولین فیلم بلند سینمایی سعید روستایی است که در لوکیشنی حوالی غرب تهران کلید خورد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: خانواده  در تدارك مراسم عروسى سمیه  هستند،اما اتفاقاتی روابط خواهران و برادران را سرد می كند كه در نهایت باعث ماجراهایی می شود.


پیمان معادی در "ابد و یک روز"پیمان معادی در "ابد و یک روز"

در این فیلم، پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار،ریما رامین فر، شیرین یزدان بخش، معصومه رحمانی، مهدی قربانی، محمد علیمحمدی، اسماعیل گرجی، امیررضا فلاح و با حضور شبنم مقدمی به ایفای نقش می پردازند.


پریناز ایزدیار در "ابد و یک روز"پریناز ایزدیار در "ابد و یک روز"

 

پیمان معادی در این فیلم در نقش یک فلافل فروش و نوید محمدزاده در نقش یک معتاد ایفای نقش می کنند. هم اکنون موسیقی این فیلم توسط امید رییسی دانا در حال ساخت است تا فیلم آماده نمایش در جشنواره فیلم فجر شود.


ریما رامین فر در "ابد و یک روز"

 ریما رامین فر در "ابد و یک روز"عوامل تولید این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان:سعید روستایی، مشاور کارگردان:مازیار میری، مدیر فیلمبرداری: علی قاضی، مدیر تولید: محمدرضا منصوری، طراح چهره پردازی:سعید ملکان، تدوین: بهرام دهقانی، صداگذار علیرضا علویان ، موسیقی: امید رییس داناصدابردار:امین میرشکاری، طراح صحنه:محسن نصرالهی، طراح لباس:غزاله معتمد، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان:علیرضا نسائی، منشی صحنه:ندا قائدی، عکاس: امیر حسین شجاعی، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تدارکات:محمد حیدر قلی فرد و تهیه کننده: سعید ملکان.


شبنم مقدمی در "ابد و یک روز"شبنم مقدمی در "ابد و یک روز"

سعید روستایی تاکنون ساخت آثار کوتاه متعددی را برعهده داشته که از میان آنها می توان به «شنبه»، «مراسم»، «از طرف آنها»، «نصف فیلم عروسی» و … اشاره کرد. او تا کنون جوایز مختلفی را برای ساخت آثار کوتاه از جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرده است و «ابد و یک روز» اولین فیلم بلند سینمایی او محسوب می شود.


نوید محمدزاده و پیمان معادی در "ابد و یک روز"نوید محمدزاده و پیمان معادی در "ابد و یک روز"
پریناز ایزدیار و پیمان معادی در "ابد و یک روز"پریناز ایزدیار و پیمان معادی در "ابد و یک روز"
پریناز ایزدیار در "ابد و یک روز"پریناز ایزدیار در "ابد و یک روز"


تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ


 
 

پربیننده های این بخش

 
X