تلاش جان اسنو برای مخفی نگه داشتن رازش!
کیت هرینگتن بازیگر نقش جان اسنو در مصاحبه ای اعلام کرد که هیچ کدام از دوستانش نمیدانستند که او در سریال بازی تاج و تخت زنده است.

کیت هرینگتن بازیگر نقش جان اسنو

پخش فصل جدید «بازی تاج و تخت» مدتی است آغاز شده و در فاصله چهار قسمتی که از شبکه اچ‌بی‌او روی آنتن رفته، به مهم‌ترین سوال هواداران سریال پاسخ داده شده است. کیت هرینگتن بازیگر نقش جان اسنو که در یک‌سال گذشته شدیدا از لو دادن راز قهرمان قصه حتی به نزدیک‌ترین افراد زندگی‌اش منع شده بود باحضور در تاک‌شو معروف جیمی فالون، دست به اعترافات جالبی زده است.

در آخرین قسمت از فصل پنجم سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت»، جان اسنو به دست نگهبانان ناراضی کشته شد و طرفداران سریال را در تعلیقی طولانی باقی گذاشت. در این مدت، بارها و بارها نظریات مختلفی درباره احتمال بازگشت جان اسنو به زندگی یا مرگ حتمی او مطرح شد اما کیت هرینگتن و بازیگران سریال با حضور در برنامه‌های مختلف صریحا اعلام کردند جان اسنو مرده است.

بازیگر 29 ساله باحضور در تاک‌شو «The Tonight Show» با اجرای جیمی فالون، تعریف کرده که چطور نویسندگان سریال او را از لو دادن راز جان اسنو حتی به نزدیک افراد زندگی‌اش منع کرده بودند. او در ادامه با اشاره به چالش‌هایی که سربسته نگه‌داشتن این راز برایش به همراه داشته، حرف‌های جالبی زده و اعتراف کرده به غیر از والدین و تعدادی از نزدیک‌ترین دوستانش، یک مامور پلیس هم از راز جان اسنو خبر داشته است.

کیت هرینگتن گفت که یک مامور پلیس او را مجبور به افشای راز زنده بودنش در این سریال کرده بود.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : icinema.ir