مهناز افشار: بخاطر این عکس, پدر شوهرم مرا معلوم الحال خطاب کرد!! + عکس
مهناز افشار با انتشار عکس و نوشته هایی در حساب توئیترش, حاشیه ساز شده است!

حاشیه های مهناز افشار و همسرش!

مهناز افشار در آخرین مورد از دردسرهای ازدواجش با پسر معاون مطبوعاتی پیشین وزارت ارشاد به مطلبی که در یک روزنامه منتشر شده بود، واکنش نشان داد.

یاسین رامین همسر مهناز افشار و پسر محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی پیشین وزارت ارشاد است. روزنامه اعتماد شنبه مطلبی با عنوان «بدهی هشت میلیارد تومانی و تصاحب یک شرکت دارویی توسط یک آقازاده» منتشر کرد که در آن از فردی با نام «ی.ر» به عنوان متهم یک پرونده در سازمان هلال احمر نام برده بود.
پس از آن بود که مهناز افشار با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داد. او در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «یک هفته فرصت می‌دهم ادعاها و قصه‌هایتان را ثابت کنید بعد از آن نوبت من است.»


اعتراض مهناز افشار

اعتراض مهناز افشار

 

این بود که روزنامه اعتماد در شماره یکشنبه 23 خرداد پاسخ مهناز افشار را منتشر کرد:

« پيرو گزارش روز شنبه روزنامه اعتماد به نقل از پايگاه خبری جماران در صفحه سه با تيتر «بدهي هشت ميليارد تومانی و تصاحب يك شركت دارويی توسط يك آقازاده» مهناز افشار توضيحاتي را در مورد اين پرونده به روزنامه اعتماد ارايه كرد كه متن اين توضيحات در راستاي وظيفه اطلاع‌رسانی و بدون هيچ‌گونه دخل و تصرفی در ادامه می آيد : هرچقدر سكوت  می كنم گستاخ‌تر می شوند،هزار و يك ادعا و تهمت رنگارنگ دارند اما برای قصه‌هایشان يك مدرك كوچك هم ندارند. اينها حتی تصوير فرد ديگری را به جای همسرم منتشر می كنند، نام درست او را نمي‌دانند و در متن خبرهای دروغين‌شان از نام و تصوير اشتباه استفاده می كنند و مردم را گمراه می كنند. بعد ادعا دارند خبرهایشان موثق است. از اين خيالپردازان می خواهم ظرف يك هفته اگر مدركی دارند منتشر كنند تا من نيز آگاه و همراه آنها شوم وگرنه پس از يك هفته بدون هيچ شوخی و مدارايی اين‌بار سكوت نخواهم كرد و هر خبر كذب و دروغی را تا حكم نهايی دادگاه دنبال و اعاده حيثيت خواهم كرد.

پيرو خبر منتشر شده در روزنامه اعتماد من نيز منتظر حكم دادگاه هستم تا يك‌بار برای هميشه تكليف اين اخبار مشخص شود و همچنين شكايات جديدي را عليه خيالپردازان مطرح و تا انتها آن را پيگير خواهم بود. اينجانب مهناز افشار همه را به چالش باور نكردن اخبار فاقد سند و مدرك و شنيدن صداي وجدان‌شان دعوت مي‌كنم.»

 

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و مهناز افشار با انتشار مطلب دیگری در توئیتر از تفاوت دیدگاهش با محمدعلی رامین نوشت:

«برای این تصویر توسط آقای رامین معلوم‌الحال خطاب شدم و مجله رویش توقیف شد. همان فردی که من را به خاطرش محکوم می‌کنید.»

 

عکسی با انتقاد پدر شوهر مهناز افشار همراه شد

عکسی با انتقاد پدر شوهر مهناز افشار همراه شدگردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir