احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیز» اعلام کرد اگر این فیلم اکران نشود, دیگر فیلم نخواهد ساخت!

آیا فیلم رستاخیز اکران می شود؟

احمدرضا درویش کارگردان فیلم سینمایی «رستاخیز» در پاسخ به این سوال که شنیده می شود قرار است فیلم «رستاخیز» در ماه محرم اکران بشود آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: تهیه کننده فیلم در حال مذاکره هستند و خیلی اطلاع دقیقی ندارم و تهیه کننده تلاش میکند تا مشکلات حل شود و حل شدن این مشکل و اکران فیلم آرزوی من است.

وی در پاسخ به این سوال که شما گفته اید که این فیلم هویت شما است، اگر این فیلم برای همیشه اکران نشود، دیگر فیلم نمی سازید؟ گفت: این فیلم هویتم، اعتقادم، فرزندم و روح من است، روح من الان در زندان است و اگر اکران نشود قطعا دیگر فیلم نمی سازم، البته فیلم یک روز در سینماهای جمهوری اسلامی ایران اکران شده و قطعا دیده خواهد شد، این فیلم صاحب دارد.

کارگردان فیلم «رستاخیز» ادامه داد: امیدوارم مسئولان وزارت ارشاد از این سوء تفاهم خارج شوند و فکری به حال این فیلم بکنند، این فیلم از سوی همه مسلمانان و شیعیان جهان و همه آزادی خواهان دیده خواهد شد و مهم این است که فیلم ساخته شده ولی گروگان گرفته شده است و باید از گروگانی در بیاید.

درویش در پاسخ به این سوال که آیا دیداری با رئیس جمهور برای حل این مشکل داشته اید یا خیر گفت: دیداری نداشتم، آقای رئیس جمهور کارهای کشور را اداره می کنند و این مدیران فرهنگی هستند که باید تدبیر کنند و مشکلات فرهنگی را حل کنند و اگر انها حل نکنند ما توقع داریم که  آقای رئیس جمهور ورود کنند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mashreghnews.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X