وکیل داریوش مهرجویی اعلام کرد درصورت تکرار توهین به داریوش مهرجویی, شکایت کرده و از طریق قوه قضاییه وارد عمل خواهد شد.

توهین به داریوش مهرجویی توسط یک پزشک

وکیل داریوش مهرجویی در رابطه با "هتک حرمت، تهمت، افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به موکل خود از طرف بعضی افراد که در رسانه‌ها، جراید و فضای مجازی منتشر شده" هشدار داد.

فرهنگ سروری گفت: در خصوص اعتراض آقای مهرجویی به وقایع پیش‌آمده در طول درمان جناب آقای عباس کیارستمی و درخواست رسیدگی و پیگیری این امر از دستگاه‌های ذی‌ربط و مسؤول، باید در وهله اول توجه داشت که ایشان داغدار هستند. آقای مهرجویی به از دست دادن یکی از عزیزان و بستگان نزدیک و دوست دیرینه خود عباس کیارستمی واکنش نشان داده‌اند و خواستار رسیدگی و معرفی خاطی یا خاطیان از مسئولان شده‌اند بدون اینکه فرد یا افرادی را مستقیماً معرفی کرده و افترا یا تهمتی بزنند.

او در ادامه اظهار کرد: با احترام به جامعه شریف پزشکی، متأسفانه برخی افرادی که خود را از جامعه پزشکی و یا حتی سخنگو و پرچمدار این صنف می‌دانند با هتک حرمت، تهمت، افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به شخص آقای داریوش مهرجویی اقدام به اظهارات و اعمالی کرده‌اند که تصاویرش در فضای مجازی به کرات توسط کاربران دست به دست می‌شود. این عمل مطمئناً پیگرد قضایی خواهد داشت.

وکیل مهرجویی تصریح کرد: در صورت تکرار چنین رفتارهایی از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی نسبت به موکل خود از طریق قوه قضاییه وارد عمل خواهیم شد و برخورد جدی به عمل خواهد آمد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : isna.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
حسام نواب‌صفوی در دادگاه متهمان سقوط اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات حسام نواب‌صفوی در دادگاه متهمان سقوط اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات

تصاویری از حضور حسام نواب صفوی در دادگاه رسیدگی به پرونده حادثه سقوط اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ببینید

 
X