حاشیه های برگزاری گروه جیپسی کینگز در ایران همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد این کنسرت با سوءاستفاده برگزار کنندگانش همراه شده است!

کنسرت جیپسی کینگز در ایران

طی روزهای گذشته دو شرکت اکسیرنوین و پرشیا فیلم در حالی اقدام به برگزاری اجرای «پاول ریه‌س» یکی از نوازندگان و اعضای سابق گروه «جیپسی‌کینگز» در ایران کرده‌اند، که این نوازنده و هم‌خوان سابق «جیپسی کینگز» را به عنوان خواننده معرفی کرده و بلیت‌های این اجرا را به فروش رسانند.

معاونت هنری وزارت ارشاد که هفت سانس را طی سه روز به این گروه در تالار وحدت تهران اختصاص داد، جوابیه ای منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

«نظر به درج خبری  از کنسرت گروه موسیقی محلی اسپانیایی در تاریخ های  23، 24 و 25 مرداد ماه در تالار وحدت تحت عنوان «همکاری معاونت هنری ارشاد با جیپسی‌کینگ تقلبی سهوی بود؟....» بدین وسیله اعلام می دارد، مجوز صادر شده برای گروه مزبور تحت عنوان «گروه موسیقی محلی اسپانیا» می باشد.
بدیهی است در صورت دریافت هرگونه شکایت در مورد موضوع مزبور، مراتب حسب ضوابط و مقررات جاری، مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.»


بلیت فروشی کنسرت گروه جیپسی کینگز

بلیت فروشی کنسرت گروه جیپسی کینگز

 

درحالی معاونت هنری ارشاد از عدم صدور مجوزی به اسم «جیپسی کینگز» خبر می دهد که برگزار کنندگان این کنسرت، تحت عنوان کنسرت «خواننده جیپسی کینگز» بلیت های هر هفت سانس این اجرا را به فروش رساندند.

از طرفی مسولین معاونت هنری وزارت ارشاد طی اقدامی بی سابقه به کنسرت کولی های اسپانیا که مردم به گمان کنسرت خواننده «جیپسی کینگز» بلیت های آن را خریداری کردند، هفت سانس را اختصاص دادند. طی سالیان گذشته هیچ گروه موسیقی-چه ایرانی و چه خارجی- نتوانسته سه سانس کنسرت را در یک روز در تالار وحدت تهران برگزار کند!

با جوابیه معاونت هنری ارشاد و محرز شدن سواستفاده تبلیغاتی از عنوان گروه و خواننده «جیپسی‌کینگز»، باید منتظر ماند و دید که آیا هزینه بلیت‌های 190 هزار تومانی این اجرا به مردم باز خواهد گشت یا خیر و چه برخوردی با شرکت «اکسیر نوین» خواهد شد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع :  Farsnews.com

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X