محمدحسین لطیفی کارگردان کشورمان گفت شرایط روحی اش خوب نیست و نمی تواند فیلم بسازد با اینکه مریض فیلم ساختن است!

از محمدحسین لطیفی چه خبر؟

محمدحسین لطیفی، کارگردان سینما، در گفتگویی در خصوص ساختن کاری جدید، گفت: الان خودم هم نمی دانم که می خواهم کاری جدید را شروع کنم یا نه؛ چون در شرایط روحی خوبی نیستم که کار کنم. اگر حالم خوب شود، امکان دارد که کاری را بسازم، اما فعلا علاقه ای به کارکردن ندارم.
وی تصریح کرد: من مریض فیلم ساختن هستم و کارگردانی را رها نخواهم کرد ولی الان قصد ساختن فیلمی را ندارم.

کارگردان « تنهایی لیلا» درباره اینکه سینما و ادبیات تا چه حد قابلیت کمک به یکدیگر را دارند، گفت: ساختن فیلم‌های اقتباسی بیشتر به سینما کمک می‌کند؛ چون یکی از مشکلات این روزهای ما جدی تلقی نکردن ساخت کارهای اقتباسی است. در صورتی که با اقتباس به اثرمان قوام می‌بخشیم.
وی ادامه داد: وقتی داستانی از زمان و فضای درست برخوردار باشد و ما بخواهیم از روی آن فیلم بسازیم، قطع به یقین موفق‌تر از زمانی هستیم که سریالی را خود بنویسم و ساختش را شروع کنیم.

کارگردان سریال «وفا»، اظهار داشت: با این شرایط نویسنده‌ها نیز در دراز مدت چون حس می‌کنند، کارهایشان به صورت تصویر در می‌آید، رقابت بینشان شکل می‌گیرد و بدین گونه به ادبیات نیز کمک می شود.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : yjc.ir

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
فیلمهای متفاوت 10 سال گذشته که هالیوود با ساخت آنها ریسک کرد! + عکس فیلمهای متفاوت 10 سال گذشته که هالیوود با ساخت آنها ریسک کرد! + عکس

در این مقاله به معرفی فیلم های موفقی می پردازیم که در ابتدا برای هالیوود ریسک بزرگی بودند

 
X