ملیکا زارعی (خاله شادونه) و حسین محب اهری دو هنرمندی بودند که شب گذشته مهمان خندوانه بودند.

ملیکا زارعی و حسین محب اهری در خندوانه

شب گذشته ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه مهمان برنامه خندوانه بود.

این برنامه به مناسبت اول مهر تدارک دیده شده بود و با حضور کودکان و نوجوانان در سالن همراه شده بود.

ملیکا زارعی درباره کودکی اش گفت که از بچگی صدایم نازک و خاص بود و همیشه مورد توجه معلمان قرار میگرفتم و در تمام برنامه های مدرسه حضور داشتم و متن های مختلف ر اجرا می کردم.

ملیکا زارعی درباره زندگی شخصی اش گفت که یک دختر حدود 3 ساله به نام مانلی دارد که علاقه عجیبی به دیدن اخبار دارد و هر صبح به تماشای اخبار می نشیند!
در ادامه برنامه ملیکا زارعی به درخواست رامبد جوان با خواهرش مریلا زارعی تماس تلفنی گرفت و فضای شادی را بوجود آوردند چرا که سعی کردند مریلا زارعی را غافلگیر کرده و  به وی نگفتند که در برنامه خندوانه حاضر شده است.

ملیکا زارعی گفت که خواهرش همیشه منتقد او بوده و سعی کرده نکات منفی برنامه اش را وی گوشزد کرده تا برنامه بهتری اجرا کند.
در پایان برنامه رامبد جوان لوح خندوانه را به ملیکا زارعی اهدا کرد و این مجری این لوح را برروی سرش گذاشت و به همان شکل از استودیو خارج شد.


حسین محب اهری دیگر مهمان شب گذشته خندوانه بود. این بازیگر درباره بیماری سرطان اش گفت: حدود 14 سال پیش متوجه ابتلاء به سرطان شده بود و پس از یک عمل جراحی سنگین تا سال 90 مشکلی نداشت.

پس از سال 90 بود که بازهم سرطان به بدن این بازیگر بازگشت و با شیمی درمانی سعی در درمان بیماری اش داشته است و به احتمال زیاد تا چند وقت دیگر پیوند مغز استخوان را انجام می دهد.

این بازیگر گفت که سرطان باعث شده زندگی برایش زیباتر شده باشد چرا که از تمام اتفاقات ساده زندگی لذت می برد و مثل همه مردم زیبایی های زندگی برایش عادی نشده است.

حسین محب اهری در اخر ارزو کرد اگر کسی دچار بیماری شد قدرت مقابله با آن را داشته باشد و از زندگی لذت ببرد.


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X