نگار عابدی بازیگر کشورمان شب گذشته به گفتگو با مهران مدیری در برنامه دورهمی پرداخت.

نگار عابدی در دورهمی

نگار عابدی بازیگر سینما, تئاتر و تلویزیون شب گذشته مهمان دورهمی بود و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

نگار عابدی ابتدا درباره علت بازی در سریال های تلویزیونی پس از سالها حضور در صحنه تئاتر گفت: حضور و بازی در تلویزیون و سینما وسوسه انگیز است چرا که باعث شهرت شما می شود. بازیگران تئاتر فقط در محدوده تئاتر شهر و چهارراه ولیعصر شناخته می شوند. همچنین مسائل مالی باعث شده است که چنین تصمیمی بگیرم.

نگار عابدی همچنین گفت بخاطر بازی در تئاتر حضور در بسیاری از فیلم های سینمایی را از دست داده است که باعث حسرت خوردن او می شود. فیلم ''خیلی دور خیلی نزدیک'' و همچین سریال ''پس از باران'' جزء  فیلم هایی بود که نگار عابدی بخاطر تمرینات تئاتر و داشتن قرارداد نتوانست در آنها حاضر شود.

نگار عابدی درباره سن اش گفت: متولد 1349 هستم و 45 سال سن دارم اما صورت جوانی دارم و این یک موضوع ژنتیکی و ارثی است و باید بخاطر این موضوع از خانواده ام تشکر کنم! این بازیگر اضافه کرد تصمیمی ندارد نقش زن های میانسال و پیر را بازی کند و ترجیح می دهد 10 سال دیگر چنین تجربه ای را داشته باشد.
نگار عابدی درباره دخترش اِما صحبت کرد و اینکه داشتن دختر یک حس بسیار خوب و لذتبخش می باشد.

نگار عابدی در پاسخ به سوال اینکه آیا انسان حسودی است گفت: زن ها بسیار حسود هستند اما من سعی میکنم اینگونه نباشم و حسادت را به غبطه تبدیل کنم. لیلا حاتمی, مریلا زارعی و ترانه علیدوستی سه بازیگری هستند که جایگاه فوق العاده ای دارند و من نسبت به آنها غبطه می خورم!

این بازیگر در پایان یک دستبندی که از خیریه خریده بود را به موزه دورهمی اهدا کرد.


تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ 
 

پربیننده های این بخش

 
X