تدوین فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی توسط بهرام دهقانی به پایان رسیده و شاید این فیلم قبل از جشنواره فجر اکران شود.

تدوین فیلم قاتل اهلی به پایان رسید

تدوین فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی توسط بهرام دهقانی به پایان رسیده است. البته با توجه به اینکه این کارگردان سینما در حال حاضر در خارج از کشور به سر می برد، هنوز نسخه تدوین شده این اثر سینمایی را ندیده است.
بهرام دهقانی همزمان با فیلمبرداری «قاتل اهلی» تدوین این اثر سینمایی را آغاز کرد. تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را منصور لشکری قوچانی برعهده دارد.

آنچه که مشخص است، تهیه کننده و کارگردان «قاتل اهلی» هنوز تصمیم نهایی خود را برای چگونگی اکران این اثر سینمایی گرفته نشده است و این احتمال وجود دارد که در صورت ایجاد موقعیت مناسب، این فیلم پیش از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای کشور اکران شود.
پرویز پرستویی، پگاه آهنگرانی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، رضا رشید پور، اکبر معززی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی، کاترین اصلانی و ثریا قاسمی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم داستان زندگی حاج آقا دکتر جلال سروش است که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می کند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X