بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان بخاطر فشارهای عصبی در بیمارستان بستری شد.

بستری شدن بهنوش بختیاری در بیمارستان

بهنوش بختیاری با انتشار عکسی از خود روی تخت بیمارستان از بستری شدنش به دلیل فشارهای شدید عصبی خبر داد.

بهنوش بختیاری ضمن انتشار عکسی از خود روی تخت بیمارستان در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«بلایی که در عرض چند ساعت... تحت فشارهای عصبی شدید آدما می‌تونن سر هم بیارن... شاید یه عذرخواهی همه چیز رو درست کنه... کسانی که به عنوان همکار بهشون نگاه می‌کنی و بعد به خاطر غرور و تحکیم موقعیت، کارهایی ازشون می‌بینی که روح و جسمت کم میاره و نمی‌تونه حجم این همه نامردی و بی‌اخلاقی رو یک جا تحمل کنه...»

او که مرداد سال جاری برای نخستین بار با نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد روی صحنه تئاتر رفت در این متن که جملات آن جا به جا با سه نقطه هایی از یکدیگر جدا شده اند افزوده است: «شاید مرگ به اون سختی هم که ما فکر می‌کنیم نباشه... کافیه تصمیم بگیریم با رفتارمون کاری کنیم که هر آدمی رو تا مرز سکته و شاید هم مرگ ببریم...»

بهنوش بختیاری که در تیرماه 1378 با محمدرضا آرین نویسنده کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرد ادامه داده است: «به خداوندی خدا ما می‌تونیم با بدی و حرفای ویران‌کننده آدما رو حتی بکشیم... چرا فکر می‌کنیم قلب انسان‌ها از فولاده... یا روح اونا آهنیه... کار یه دفعه می‌شه... حسادت، بی‌مهری، بدخلقی، غرور و دروغگویی رو اگه سرکوب نکنیم... ممکنه بلاهای بدی سر مردم بیاریم...»

 

بهنوش بختیاری در بیمارستان

بهنوش بختیاری در بیمارستان

 

گفتنی است بهنوش بخیاری پس از چند ساعت این پست را از صفجه شخصی اش در اینستاگرام حذف کرد. او توضیح داد که دلیل حذف عکس این است که او «از انرژی منفی بدش می آید».


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : jamejamonline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X