آزادی امیر تتلو یکی از سوژه های فضای مجازی در چند روز اخیر است چرا که عباس جدیدی باعث آزادی او شده است.

آزادی امیر تتلو به کمک عباس جدیدی

خبر آزادی امیرحسین مقصودلو ( تتلو ) خواننده زیرزمینی از زندان، با وساطت و پادرمیانی عباس جدیدی، فضای مجازی را تسخیر کرد.

به همین مناسبت با عباس جدیدی به گفت وگو نشستیم که قهرمان کشتی دنیا و عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به عنوان نماینده مردم و عضو شورای شهر، افراد برای ما هیچ فرقی ندارند و همه را به یک چشم نگاه می کنیم و در دفتر ما به روی همه باز است.

 

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : امیر تتلو در هیئت کسی که از زندان آزادش کرد! عکس امیر تتلو در حسینیه

 

 

هر کاری در چارچوب قانون از دستمان برآید برای همه همشهری ها، اعم از پزشک، استاد دانشگاه، کارگر، کاسب، دانشجو، هنرمند و خلاصه همه اقشار جامعه انجام می دهیم. هیچ منتی هم نیست.

این وظیفه قانونی، انسانی و اجتماعی ماست. برای آقای تتلو هم مثل بقیه شهروندان قدم پیش گذاشتیم و انجام وظیفه کردیم. وی افزود: خانواده آقای تتلو وقتی با شاکی پرونده مواجه و متوجه می شوند ایشان کشتی گیر و گوش شکسته هستند، برای وساطت و گرفتن رضایت ایشان به بنده مراجعه کرده و وقتی موضوع را گفتند، متوجه شدم مشکل پیش آمده برای این خواننده و هنرمند، موضوع خیلی حادی نیست و می توان با کدخدامنشی، پادرمیانی، ایجاد فضای دوستانه و استفاده از مرام و منش پهلوانی جناب قاسم زاده، موضوع را حل کرد وظیفه خودم دانستم، جلو افتادم و مزاحم آقای قاسم زاده شدم.

جدیدی ادامه داد: ایشان را از قبل و زمانی که کشتی می گرفتند به عنوان یک قهرمان بااخلاق و پهلوان می شناختم و با مراجعه حضوری به ایشان دیدم که در مسند قضا نیز همان روحیه و مرام پهلوانی را حفظ کرده اند و نه تنها روی مرا زمین نینداختند، بلکه وقتی از ایشان درخواست گذشت و رأفت اسلامی کردم، مرا شرمنده لطف و محبت خودشان کردند و پذیرفتند تختی وار و پهلوانانه از حق خودشان بگذرند و با اعلام رضایت شان، زمینه آزادی تتلو را فراهم کردند. این عضو شورای شهر تهران گفت: اکنون تتلو کاملاً متنبه شده ...


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : خبر ورزشی


 
 

پربیننده های این بخش

 
X