سیمرغسیمرغ

گویا ساخت فیلم مداح با مشکلاتی همراه شده و ساخت این فیلم فعلا منتفی است.

تهیه کننده سلام بمبئی از زمان اکران این فیلم گفت

جواد نوروزبیگی در ارتباط با ساخت سناریوی «مداح» محسن امیریوسفی گفت: رایزنی‌هایی با امیریوسفی داشتم ولی سناریوی آن تاکنون موفق به دریافت پروانه ساخت نشده است و این مسئله احتمالا مقداری به طول خواهد انجامید و درمجموع احتمال ساخت آن در سال جاری کم‌رنگ است.
وی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر برای این فیلمنامه درخواست پروانه ساخت داده‌ایم و حتی با مخالفت هم مواجه شده‌ایم و منتظر نظرات اعضای شورای پروانه ساخت هستیم تا ببینیم امکان ساخت آن حاصل می‌شود یا خیر.

تهیه‌کننده «طبقه حساس» در رابطه با وضعیت ساخت قسمت دوم این اثر، بیان کرد: مطمئنا این اثر به سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر نخواهد رسید، امیدوارم بتوانیم شرایط تولید این فیلم را مهیا کنیم.

نوروزبیگی در ارتباط با آخرین وضعیت اکران «سلام بمبئی» خاطرنشان ساخت: بازیگران و عوامل هندی این اثر به‌زودی در ایران حضور خواهند یافت و در مراسم اکران افتتاحیه این اثر که 13 آذرماه برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

«سلام بمبئی» که تهیه‌کنندگی آن بر عهده جواد نوروزبیگی است؛ ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی يک دختر هندی و يک پسر ايرانی را روايت می‌كند كه هر دو دانشجوی پزشكی هستند و درگير اتفاقات پيچيده‎ای می‌شوند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabargozarisaba.ir

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X