نمایش تئاتر پنجره‌ای بربادها از 14 آذر در خانه نمایش آغاز خواهد شد که بخاطر موضوع خاصی که دارد, تماشای این نمایش  توسط افراد زیر 18 سال ممنوع خواهد بود.

پنجره‌ای بربادها نمایش 18+

خانه نمایش میزبان نمایش «پنجره‌ای بربادها» نوشته دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی می‌شود.

سیروس کهوری‌نژاد بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون متنی به نویسندگی دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی را برای اجرا در خانه نمایش آماده می‌کند.
کهوری‌نژاد که بیشتر به جهت حضور در فیلم‌ها و سریال‌هایی چون «اخراجی‌ها»، «یوسف پیامبر»، «ولایت عشق» و ... شناخته می‌شود، سعی دارد پس از مدت‌ها باردیگر هنر خود را در عرصه کارگردانی تئاتر به نمایش بگذارد.   

«پنجره‌ای بر بادها» داستان مردی به نام مظفر را روایت می‌کند  که  پس از هشت ماه به خانه بازگشته و می‌بیند همسرش باردار است. اطرافیان همسر او را خیانت کار می‌دانند. مظفر با وجود این‌که  عاشق زنش است اما تحت تاثیر حرف و حدیث‌ها تصمیم می‌گیرد او را به بیابان ببرد و مجازات کند. این نمایش به دلیل موضوع و داستانش، تنها پذیرای تماشاگران بالای 18 سال خواهد بود.

سروش بشارتی، آرین رضایی، نائله زینل‌نیا طوسی، احمد مطوری، هدی نوری‌زاده و سیروس کهوری‌نژاد نقش آفرینان این نمایش هستند.

«پنجره‌ای بر بادها» به نویسندگی دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی و کارگردانی سیروس کهوری‌نژاد از 14 آذرماه هرشب ساعت 30/19 به مدت 50 دقیقه  به روی صحنه خواهد رفت.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir

 
 

پربیننده های این بخش

 
X