سیمرغسیمرغ

فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری، روز شانزدهم فیلمبرداری خود را می‌گذراند و عکس های جدیدی از این فیلم منتشر شده است.

از فیلم ساعت 5 عصر چه خبر؟

فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری، روز شانزدهم فیلمبرداری خود را می‌گذراند و در حالی که ۳۰ درصد از فیلمبرداری اولین اثر سینمایی مهران مدیری طی شده، جدیدترین تصویر این فیلم منتشر شده است.

فیلمبرداری فيلم «ساعت 5 عصر» به كارگردانى مهران مديرى، در نياوران آغاز شده و در حال حاضر محمود کلاری در حال گرفتن لوکیشن بیمارستان است.


عکس های جدید از فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری

عکس های جدید از فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری

 

از عوامل ديگر اين پروژه می‌توان از عليرضا شمس به عنوان دستيار اول و برنامه‌ريز، محمود خرسند به عنوان مدير صدابردارى، ميشا جودت به عنوان طراح گريم، امير حسين حداد به عنوان طراح صحنه و لباس و سيد حسين هاديانفر به عنوان جانشين تهيه كننده و مدير توليد نام برد.


عکس های جدید از فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری 2

عکس های جدید از فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری 2

 

بازيگرانى كه حضورشان در اين فيلم قطعى شده است عبارتند از سيامك انصارى، آزاده صمدى، مهران مديرى و ده ها بازيگر ديگر كه مراحل تست گريم را می گذرانند. مديرى تلاش ی كند اين فيلم را به جشنواره فجر برساند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : yjc.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X