با نزدیک شدن به آخرین روزهای سال میلادی, پرطرفدارترین و محبوب ترین چهره های اینستاگرام در سال 2016 معرفی شدند.

سلنا گومز محبوب ترین چهره در اینستاگرام

این روزها هر کسی به نوعی با شبکه های اجتماعی درگیر است و از آن ها استفاده می کند. برنامه هایی مانند اینستاگرام، توییتر و فیسبوک، توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرند و محبوب هستند. در این شبکه ها، هر موضوعی مورد بحث قرار می گیرد و هیچ مسئله ای از دید افراد پنهان نمی ماند. در کشور ما، شبکه اجتماعی اینستاگرام به شدت طرفدار پیدا کرده و کمتر کسی پیدا می شود که از آن استفاده نکند.

در اینستاگرام صفحات پرطرفدار زیادی وجود دارند که دارای فالوورهای زیادی هستند. یکی از پربازدیدترین بخش های این نرم افزار، صفحات مربوط به بازیگران مشهور و خواننده هاست. آن ها بسیار مورد توجه قرار دارند و هیچ نکته ای در این رابطه پوشیده نمی ماند. یکی از مسائلی که هر سال مورد بررسی قرار می گیرد، این است که چه کسی بیشترین تعداد فالوور، هشتگ و پست را در اختیار دارد.

بر اساس گزارش های منتشر شده، «سلنا گومز» خواننده سرشناس آمریکایی، با داشتن ۱۰۳ میلیون فالوور، در صدر پرطرفدارترین چهره های اینستاگرام قرار دارد. او همچنین توانسته بیشترین هشتگ و بیشترین پست را در اختیار داشته باشد.

«تیلور سویفت» که رابطه ای بسیار صمیمی با نفر اول دارد، با ۹۳٫۶ میلیون فالوور، در جایگاه دوم قرار گرفته است. «آریانا گراندی» نیز با ۸۹٫۶ میلیون فالوور توانسته در جایگاه سوم قرار بگیرد.

در ادامه نیز می توانید نفرات چهارم تا دهم را مشاهده کنید:

۴- بیانسه؛ ۸۸٫۹ میلیون

۵- کیم کارداشیان؛ ۸۷٫۸ میلیون

۶- کریستیانو رونالدو؛ ۸۲٫۳ میلیون

۷- کایلی جنر؛ ۷۹٫۵ میلیون

۸- دواین جانسون؛ ۷۱ میلیون

۹- نیکی میناژ؛ ۶۹ میلیون

۱۰- کندال جنر؛ ۶۸٫۹ میلیون

نکته جالب اینجاست که ۱۰ پست برتر اینستاگرام در سال ۲۰۱۶، متعلق به سلنا گومز و کریستیانو رونالدوست. خواننده سرشناس آمریکایی پنج پست برتر این شبکه اجتماعی را ار آن خود کرده است. رونالدو نیز ششمین و دهمین پست برتر را در اختیار دارد.

آن ها در زمینه بیشترین فالوور اضافه شده در سال ۲۰۱۶ نیز رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند. افراد سرشناسی مانند پاپ فرانسیس، کانیه وست و جیمز کوردن نیز در سال جاری به اینستاگرام پیوستند.

در سالی که گذشت، گومز و رونالدو توانستند به ترتیب ۵۰ و ۴۲ میلیون نفر را به سمت خود بکشانند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : rooziato.com 
 

پربیننده های این بخش

 
X