سیمرغسیمرغ

علیرضا عصار پس از 6 سال بزودی کنسرت خود را در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

برگزاری کنسرت علیرضا عصار

علیرضا عصار پس از گذشت شش سال، بار دیگر در تهران روی صحنه می‌رود.
علیرضا عصار که آخرین کنسرت خود را در سال ۱۳۸۹ در سالن وزارت کشور روی صحنه برد، هفتم و هشتم بهمن‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت.

عصار در این کنسرت، با گلچینی از آثار پرمخاطبی که در سال‌های گذشته مورد توجه دوستدارانش قرار گرفته است به همراه چند قطعه جدید که تا کنون منتشر نشده‌اند، به اجرای برنامه خواهد پرداخت. این قطعات جدید به‌زودی در قالب یک آلبوم با صدای عصار روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.
رهبری ارکستر عصار در کنسرت بهمن‌ماه را پویا نیک‌پور برعهده دارد و نوازنده‌هایی مانند همایون نصیری، آرش پژند مقدم و دارا دارایی اعضای گروه نوازنده‌های این کنسرت را تشکیل می‌دهند.

علیرضا عصار در سال‌های گذشته آلبوم‌های «کوچ عاشقانه»، «حال من بی تو»، «عشق الهی»، «ای عاشقان»، «مولای عشق»، «نهان مکن» (با حضور شهرداد روحانی)،«بازی عوض شده» و «محتسب» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده و کنسرت‌هایی را نیز در تهران و شهرستان روی صحنه برده است.
علیرضا عصار به‌زودی یک تک قطعه جدید و یک موزیک ویدئو را منتشر خواهد کرد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
شعرهای عاشقانه احمدرضا احمدیشعرهای عاشقانه احمدرضا احمدی

احمدرضا احمدی، پس از آن به یكی از شاعران تاثیرگذار معاصر بعد از نیما و شاملو در میان شاعران پس از خود مبدل شد. حضور فعال وی در عرصه شعر ، ادبیات كودكان ، دكلمه شعر و هنر سینما ، از او چهره‌ای مؤثر در ادبیات و هنر معاصر ساخته است

ads-culture-left-2
پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
 
X