عکس های جدید لیلا اوتادی و سحر قریشی در سریال پیکسل منتشر شد.

ساخت سریال پیکسل توسط محمدحسین لطیفی

تصویربرداری فاز اول سریال «پیکسل» به کارگردانی محمود معظمی به پایان رسید و فاز دوم و سوم توسط محمدحسین لطیفی طی روزهای آینده کلید می‌خورد.
محمد حسین لطیفی که به عنوان مشاور پروژه در سریال «پیکسل» حضور داشت، در آخرین روزهای تصویربرداری فاز اول، برای نخستین بار جلوی دوربین رفت و یکی از نقش‌های کلیدی و حساس این سریال را ایفا کرد. با پایان فاز اول، کارگردانی این سریال هم به لطیفی رسید تا فاز دوم و سوم «پیکسل» با حضور او در مقام بازیگر و کارگردان پیش برود.

حامد عنقا طراح، نویسنده و تهیه‌کننده سريال «پيكسل» است و ساختار روایی آن را با فرمتی جدید پایه‌ریزی کرده است. این سریال كه قرار است در فضايی خارج از شبكه نمايش خانگی توزيع شود، نخستین تجربه سریال تعاملی به حساب می‌آید که بیننده‌ها در روند روایت داستان آن مشارکت دارند. جزئیات و کیفیت مشارکت مخاطبان در قصه طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.


لیلا اوتادی در سریال پیکسل

لیلا اوتادی در سریال پیکسل

 

كامبيز ديرباز، پوريا پورسرخ، برزو ارجمند، ليلا اوتادي، سحر قريشی، جواد یحیوی، نرگس محمدی و اميد حاجيلی بازیگران اصلی سریال هستند. «پيكسل» سریال پر کاراکتری است و به مرور بازیگران مطرح دیگری به آن اضافه خواهند شد.


سحر قریشی در سریال پیکسل

سحر قریشی در سریال پیکسل

 

«پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می‌شود و داستان آن پیرامون محور يك اتفاق هولناك شكل می‌گيرد؛ اتفاقی كه موجب می‌شود زندگی یک خواننده معروف و پر طرفدار با سرنوشت دو سوپر استار سینما گره بخورد، اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می‌برد؟


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/cultur
منبع: khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X