ففف

مهراوه شریفی نیا و حمید گودرزی به سریال پیکسل پیوسته و در فاز دوم این سریال حضور خواهند داشت.

مهراوه شریفی نیا و حمید گودرزی در سریال پیکسل

تصویربرداری فاز دوم سریال«پیکسل» به کارگردانی محمدحسین لطیفی با حضور مهراوه شریفی‌نیا و حمید گودرزی مقابل دوربین آغاز شد.

شریفی‌نیا و گودرزی عهده‌دار نقش‌های کلیدی سریال هستند و بخش‌های مهمی از داستان در قالب کاراکتر آن‌ها روایت می‌شود. «پیکسل» تازه‌ترین همکاری این دو بازیگر با محمدحسین لطیفی و حامد عنقا است که پیش از این در «قلب یخی» تجربه نخستین سریال شبکه نمایش خانگی را در کارنامه‌شان ثبت کرده بودند.


حمید گودرزی و لیلا اوتادی در سریال پیکسل

حمید گودرزی و لیلا اوتادی در سریال پیکسل

 

«پیکسل» عنوان نخستین «سریال تعاملی» است و تجربه‌ای نو برای این چهار نفر به حساب می‌آید. حامد عنقا طراح، نویسنده و تهیه‌کننده «پیکسل» است و ساختار روایی سریال را با شیوه‌ای متفاوت پایه‌ریزی کرده است تا مخاطب خودش بتواند در سرنوشت قهرمان داستان مشارکت داشته باشد.

این سریال قرار است در فضايی خارج از شبكه نمايش خانگی توزيع شود.

 

مهراوه شریفی نیا و لیلا اوتادی در سریال پیکسل

مهراوه شریفی نیا و لیلا اوتادی در سریال پیکسل

 

امید حاجیلی خواننده پاپ و وحید شمسایی ستاره فوتسال ايران و آسيا برای نخستین بار با «پیکسل» تجربه بازیگری را به کارنامه اش اضافه کرده اند. محمد حسین لطیفی هم در این سریال جلوی دوربین رفته و یکی از نقش های کلیدی و حساس را ایفا کرده است.

كامبيز ديرباز، پوريا پورسرخ، برزو ارجمند، ليلا اوتادي، سحر قريشي ،جواد یحیوی و نرگس محمدی دیگر بازیگران سریال هستند.

«پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می شود و داستان آن حول و حوش يك اتفاق هولناك شكل می گيرد، اتفاقی كه موجب می شود زندگی یک خواننده معروف و پر طرفدار با سرنوشت دو سوپر استار سینما گره بخورد. اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می برد؟


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
 
X