تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر

بهروز پرستویی، پسر پرویز پرستویی سال هاست در واحد مدیریت ارتباطات متروی تهران مشغول به کار است و اخیرا شنیده شده قرار است به پستی بالاتر هم ارتقاء یابد.

ماجرای جنجالی ارتقاء ناگهانی در سمت های مترو!

در حالی که محسن سرخو عضو شورای شهر تهران به افشاگری درباره استخدام پسر یک هنرپیشه معروف در متروی تهران دست زده است پایگاه «صراط نیوز» در آذر ۹۵ از استخدام پسر پرویز پرستویی در مترو چنین نوشته بود:

بهروز پرستویی، پسر پرویز پرستویی سال هاست در واحد مدیریت ارتباطات متروی تهران مشغول به کار است و اخیرا شنیده شده قرار است به پستی بالاتر هم ارتقاء یابد. ماجرا از این قرار است که محمد احمدی بافنده، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران که کمتر از ۷ ماه پیش به این سمت منصوب شده، پسر خود را در یک ارتقاء ناگهانی به عنوان رییس یک اداره برگزید. پس از این انتصاب، پسر احمدی بافنده، بهروز پرستویی را به عنوان مشاور خود برگزید.

اما آنچه قابل تامل است اینکه اخبار دریافتی حکایت از آن دارد که بهروز پرستویی جانشین پسر مدیرعامل مترو و رییس اداره مذکور خواهد شد. همزمان اخباری از انتصاب او به قائم مقامی معاونت ارتباطات مترو هم به گوش می رسد.

بهروز پرستویی در سال های اخیر، نقش پل ارتباطی میان پدر خود و مدیران ارشد شهرداری تهران را ایفا کرده تا جایی که پرویز پرستویی و محمدباقر قالی باف در این سال ها، چند باری به بهانه های مختلف در برنامه های گوناگون در کنار یکدیگر دیده شده اند.

پرستویی اندکی قبل از انتخابات ۹۲، در همایش حامیان قالی باف هم شرکت کرد. هرچند او در همان مراسم اعلام کرد که نمی دانسته قرار است به همایشی انتخاباتی بیاید اما با تعریف و تمجید از قالی باف، اهداف برگزارکنندگان همایش را به طور کامل تامین کرد.

پرستویی گفت:
به آقای قالیباف ارادت دارم؛ البته وی کارهایی را در رابطه با رزمندگان انجام داده است که دوست ندارد مطرح شود. بعد از مطالعه کتاب بابانظر فهمیدم که قالیباف در طول هشت سال دفاع مقدس در جبهه‌ها نیز شهردار بوده است.

ارتباط ویژه پرستویی با شهرداری تهران به واسطه حضور پسر او در مترو تا جایی پیش رفته که متروی تهران در اقدامی غیرمتعارف و عجیب و غریب، اسفندماه ۹۴ برای یکی از آخرین فیلم های پرستویی – بادیگارد – مراسم تجلیل برگزار کرده و هدایای ویژه ای هم به آنها تقدیم کرد! مترو در این مراسم، از همه عوامل فیلم بادیگارد دعوت کرده بود. به علاوه، شرکت مترو برای این فیلم اکران ویژه هم گذاشته بود.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع:  Seratnews.ir

 

 

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-04-12 20:57
با سلام
اگر آقای دکتر احمدی بافنده همان مدیر متعهد و دلسوز و زحمتکش سازمان تاکسیرانی واقع در صادقیه باشند که امکان رابطه -سفارش -هواداری - پارتی بازی، افترائی بیش نیست و به این ادعا مصر هم هستم چرا که چند سال قبل بعد از ورشکستگی با معرفی نامه یکی از مسئولین شناخته شده و متعهد که شناخت کاملی هم از حقیر داشت به آقای تشکری معاون محترم ترافیک شهرداری تهران مراجعه و در نهایت خدمت آقای احمدی بافنده ارجاع داده شدم و بعد از معرفی خود و چگونگی ماجرا از ایشان درخواست مجوزی برای خرید تاکسی جهت حفظ آبرو و امرار معاش خود و خانواده ام را داشتم که بعد از شنیدن ماجرا و اینکه از طرف چه شخصیتی معرفی شدم با لحن خیلی بدی به بهانه اینکه چند ماه از شصت سالگی من گذشته آب پاکی را روی دستم ریختند و در مقابل اصرار و التماس های من فرمودند برو از ایشان تاکسی را بخواه. با خجالت و سرشکستگی از دفتر ایشان خارج شدم و حالا اطمینان کامل دارم که این بزرگوار اهل این مسائل نیست و اصلا" پارتی بازی و این نوع روابط را تحمل نمی کنند. خداوند به ایشان خیر عنایت فرمایند
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
واکنش رضا گلزار، رامبد جوان و نیکی کریمی به درگذشت عزت الله انتظامی + عکس
رامبد جوان، رضا گلزار، حمید فرخ‌نژاد، بهرام رادان و نیکی کریمی با انتشار پست‌هایی در اینستاگرام خود، درگذشت عزت‌الله انتظامی را تسلیت گفتند


 

X